HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 20 Haziran 2016

İzmir'in Tek Aile Ajansı Berna Ergin Projeleri Ege'de Hayat Buluyor

Magazinizmir
Reklam, dizi ve sinema sektörü her zaman yeni yüz arayışında. Bu yönde yetenekleri olan insanların şans kapısı açıldığında oradan geçip bunu iyi değerlendirmeleri imkansız değil.

İşte İzmir'de bu kapıyı aralayanlardan biri Berna Ergin Cast Office. Çok sayıda proje için kamera önüne geçecek yetenekli insanları bulup çıkaran Berna Ergin, ajanslarına dahil ettikleri kişilere önemli fırsatlar yarattıklarını ve onları yaptıkları anlaşmalarla koruduklarını söylüyor. Ekranların yeni yıldızlarını belirleyen Berna Ergin Ajans'a katılmak için yapmanız gereken www.bernaerginajans.com cast başvuru formu doldurmak. Medyada yıllarca canlı yayın ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Berna Ergin, "Biz, gençlerin geleceklerini aileleriyle birlikte inşa ediyoruz" diyor.

Kaliteli İşler Yapılıyor

 

1995 yılından bu yana sektörde isim yapan değerli kişilerle çalışma ve deneyim kazanma fırsatı bulan Berna Ergin, geçmişte yaptığı televizyon programları ile tanınıyor. "Canlı yayın tecrübelerinin yanı sıra, kamera arkası ve önünde pek çok organizasyonda emek vermek, sevdiğin işi yapmak müthiş bir duygu" diyen Berna Ergin, "Medya sektörüne gönül veren, hayallerinin peşinden gitmek isteyen tüm arkadaşlarımıza; İzmir'de de bu işin özenle yapıldığını ve ulusal kalitede işler çıkarılabildiğini göstermek niyetiyle ajansımızı kurduk. İzmir'de yaşayan yetenekli oyuncuları ön plana çıkarabilmek, sektöre eğitimli yeni yüzler kazandırabilmek adına da cast ofisimizi fotoğraf stüdyomuzla birlikte 3 yıl önce Karşıyaka Bostanlı'da açtık. Tam hizmet ajansı olduğumuz için zaten prodüksiyon, reklam çalışmaları, TV programları ve kısa film, dizi, sinema projeleri yapıyorduk, ancak disiplinli güvenilir ajans bulmakta güçlük çekiyorduk. Üstelik çevremden de, 'Çocuğumuzu kime emanet edeceğiz? Ekranda yıllardır görmeye alışık olduğumuz birine güvenmeyeceğiz de kime güveneceğiz?' gibi istekler gelince, butik bir cast ajans açalım ve kendi ekibimizi oluşturalım istedik" diyor.

 

 

Şans Kapılarını Sizin İçin Aralıyorlar

 

Berna Ergin Cast Office bir yandan, reklam, dizi, sinema filmi, katalog gibi çalışmalara oyuncular temin ederken, diğer yandan profesyonel moda katalogları, reklam prodüksiyon ve tanıtım filmi çekimleri gerçekleştiriyor.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN