HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 27 Kasım 2017

"İzmir'de Gayrimenkul Sektörünün Önü Açık"

Magazinizmir
First Class Trust Union Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tezcan Okay, İstanbul’da gayrimenkul piyasasının yavaşladığını ve ilginin İzmir’e yöneldiğini kaydetti.

Gayrimenkul alanında 360 derece hizmet veren First Class Trust Union'un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tezcan Okay, İstanbul’daki gayrimenkul piyasasının yavaşladığını ve ilginin İzmir’e yöneldiğini kaydederek, "Bu ilginin sonucunda İzmir’deki konut ve emlak piyasası hareketlenecek ve önümüzdeki 5 - 10 yıl bu artış devam edecek" dedi.

İzmir'in, İstanbul ve Ankara'dan nitelikli göç aldığını ve kentteki kaliteli konut ihtiyacının sürdüğüne dikkat çeken Okay, doğru proje, doğru fiyat ve doğru lokasyonlarda gerçekleştirilen projelerde satış sorunu yaşanmadığına dikkat çekti.

Yeni bir yatırıma imza atarak İzmir çapındaki şubelerini tek çatı altında birleştirdiklerini belirten Tezcan Okay, Bayraklı’daki My Plaza'da toplam 700 metrekarelik bir alanda satış ve pazarlama ekibinin tek noktada buluştuğunu; firmanın güç ve hızının katlandığını söyledi.

Kurum içi eğitimlerle tüm ekibin bilgilerini güncel tuttuklarını belirten Okay, "Alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte çalışanlarımıza yönelik eğitim programları sunuyoruz. Ekim ayından önümüzdeki Nisan ayına kadar bir eğitim programı oluşturduk. Bu program kapsamında satış pazarlama, iletişim, beden dili, organizasyon, gayrimenkul ve emlağa giriş, kişisel gelişim alanlarında eğitimler vereceğiz. First Class Trust Union çatısı altında bu eğitimleri verebilmek için insan kaynakları uzmanı ve alanında 10 yıl deneyimli eğitmenimizi bünyemize dahil ettik. Ayrıca Ekibimize yeni katılan profesyonel satış direktörümüz ile satış gücü ve performansımızı daha da yukarı taşımayı hedefliyoruz" diye konuştu.

A'dan Z'ye Hizmet

First Class Trust Union olarak müteahhit ve mimarlara kurumsal çözümler ürettiklerini aktaran Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tezcan Okay, arsa temininden, bölge - müşteri analizine, konsept ve proje oluşturmadan satışına, ikinci el satış ve kiralamadan bina yönetimine, gayrimenkul sektörünün her alanında hizmet verdiklerini söyledi.

Profesyonel bina yönetimi konusunda da deneyimli bir kadro ile çalıştıklarını kaydeden Okay sözlerini şöyle sürdürdü: "Herkes uzmanı olduğu işi yapmalı. Müteahhitlerin bu yöndeki taleplerinden ötürü bu hizmeti de uzman kadroyla sunmaya başladık. Binaların ilk kurulduğu yıl mutlaka eksiklikler olur, önemli olan eksiklikleri minimum seviyede tutup ev sahiplerine hissettirmeden çözümleyebilmektir. Bildiğiniz gibi İzmir'de sayısı günden güne artan konsept projeler var. Binaların 2'nci el satış ve kiralama bedellerinin korunması, değerinin sürekli artış göstermesinin ancak profesyonel bir bina yönetimiyle mümkün olduğunu görüyoruz" dedi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN