Günaydın Group'tan Elektronik Güvenlikte Yeni Yatırım

İzmir, Manisa, Kocaeli, Eskişehir ve İstanbul'da günde 50 bin kişinin ulaşımını sağladıklayan Günaydın Group yeni şirketleri Günaydın Elektronik Güvenlik ile birlikte tüm araçlarını özel bir kamera sistemiyle donatıyor.Lojistik sektöründe insan hatasını en aza indirmek için güvenlik önlemlerinin çok önemli olduğunu söyleyen Günaydın Group Yönetim Kurulu Üyesi Erol Günaydın, araçlardaki güvenlik düzeyini artırmaya yönelik yeni bir yatırıma imza attıklarını belirtti.

Şoför ve yolcu güvenliğini her şeyin üstünde tuttuklarını vurgulayan Erol Günaydın araçlardaki güvenlik düzeyini artırmaya yönelik yeni yasa uyarınca takip sistemi ve kamera sistemiyle izlenebilir ve sürdürülebilir bir altyapı kurdukları bilgisini verdi.

Piyasada var olan bir firmayı satın alarak Günaydın Elektronik Güvenlik firmasıyla hizmet vermeye başladıklarını dile getiren Erol Günaydın, “Uzmanlaşmayı doğru kurgulayıp, sıfırdan bir yapı oluşturmak yerine, var olan yapıyı Günaydın Group bünyesine satın alma yoluyla büyüyoruz. Çünkü küçük bir organizasyonu büyütmek daha kolay ve hızlı oluyor” diye konuştu.

Günaydın sözlerini şöyle sürdürdü: “Yakın bir gelecekte yolcu ve personel taşıyan araçlarda kamera takip zorunluluğu getirilecek. Yeni kamera sistemi araç içinde sürekli kayıt gerçekleştirerek, yolcu ve şoför güvenliğini artıracak. Suçun tespiti, yol durumu, şoför kontrolü, yolcuyu saat kaçta aldı gibi bilgileri edinebileceğiz. İş güvenliği açısından, takip edildiğini bilen bir kişi çok daha dikkatli davranıyor. Şoförün en önemli kriteri dikkatli olmasıdır. Personel taşımacılığında 2 bin civarında aracın günlük organizasyonunu yapıyoruz. Lojistikte ise 3 binden fazla araçla hizmet veriyoruz. Binin üzerinde de çalışanımız var. 
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Günaydın Group, Elektronik Güvenlik, Yatırım, İzmir, Manisa, Kocaeli, Eskişehir, İstanbul, Lojistik, Erol Günaydın, altyapı, Suçun tespiti, yol durumu, şoför kontrolü, İş güvenliği, Personel taşımacılığı, izmir iş dünyası, izmir cemiyeti