HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 12 Haziran 2017

Gültekin İnşaat'tan Çok Kazandıracak Yeni Proje: "İMGELIFE"

Magazinizmir
Bugüne kadar İzmir'de çok sayıda prestijli projeyi hayata geçirerek önemli konut markalarından biri haline gelen Gültekin İnşaat, yepyeni bir projeye daha imza atıyor.

Gültekin İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültekin, İzmir’in değerini katlayarak artıran kuzey bölgesi Menemen’de, az katlı bina anlayışıyla 5 blok, 170 daireden oluşan ve 24 bin 475 metrekare inşaat alanına sahip İmgelife'ın inşaatına başladıklarını açıkladı.

2+1 ve 3+1 konut seçenekleri, peyzaj ve çevre düzenlemesi, sosyal yaşam alanları, 24 saat güvenlik, spor salonu, otopark, havuz, seyir terasıyla konforlu butik bir yaşam alanı sunan İmgelife, çevre yoluna 2 dakikalık mesafedeki lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Özel mimari ve prestijli projelerle adından sıkça söz ettiren Gültekin İnşaat’ın, "Hayal ettiğiniz kadar gerçek bir yaşama hazır mısınız’’ sloganıyla geçtiğimiz günlerde tamamladığı Villanova projesinde de yaşamın başladığını hatırlatan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gültekin, “İzmir’in sayılı, seçkin ailelerinin tercih ettiği Villanova’da son villalar sahiplerini bekliyor. İzmir’in merkezinde, doğayla baş başa, modern, ultra lüks, gerek altyapısal, gerek teknik, gerekse mimari açıdan, ekip olarak kusursuz bir iş çıkardık ve Villanova’yı tamamladık. Şimdi sıra İmgelife’da" diye konuştu.

Gültekin İnşaat'ın projelerini 35 yıldır takip eden ve yeni başlanacak İmgelife projesi için de ciddi bir talep oluşturan İzmirliler'e teşekkür eden Gültekin, "Her zaman yanımızda olan ve bizi takip eden yatırımcılarımıza İmgelife ile yine büyük kazanç sağlayacağız. Yeni projemizde konut fiyatlarımız da çok uygun olacak. Çok yakında İmgelife’ın satışına da başlayacağız" dedi.
İmgelife projesinde konutları 2018 yılı sonunda sahiplerine teslim edeceklerini belirten Mustafa Gültekin sözlerini şöyle sürdürdü: "İmgelife bizim için bir başlangıç olacak. Bölgedeki kaliteli konut üretimiyle İzmirliler'in lüks konut ihtiyacını karşılayacağız." dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN