Gözde Grubu, İnşaat ve Sağlık Projeleriyle Büyüyecek

Türkiye'ye kazandırdığı sağlık yatırımlarıyla dikkat çeken Gözde Grubu, aynı başarıyı inşaat sektöründe de tekrarladı.Anadolu’da ve Ege’de farklı konseptlerle, birbirinden farklı konut projelerini hayata geçirdiklerini söyleyen Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, 'Benim yaşamım' anlamına gelen MyVia'nın kent merkezindeki yoğunluğa alternatif olduğunu ve doğayla bütünleştiğini söyledi.
Bugüne dek farklı beğeniler için konsept geliştirdiklerini ve sektörde takip edilen bir marka olduklarını söyleyen Kalı, “Buca'da MyVia Yıldız, Evka 3'te Myvia Terrace ve Gaziemir'de MyVia Country projeleriyle ile toplamda 160 milyon liralık yatırıma imza attık” dedi.
İnşaat ve sağlıkta yatırım planlarına hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Op. Dr. Kenan Kalı, Gözde Hastanesi'nin 4, Myvia’nın da 8 farklı bölgede proje geliştirdiğini söyledi.
Sağlık yatırımlarına devam eden Gözde Grubu ile butik hastanecilik konsepti oluşturduklarını ifade eden Kalı,
“2 yıl içinde dört hastane projesiyle İzmir ve Ege'de büyümeye devam edeceğiz” dedi.
Kişilerin geldiklerinde huzur buldukları, aile ortamını hissettikleri konseptler tasarladıklarını kaydeden Op. Dr. Kenan Kalı, “Proje aşamasında yeni dört hastanemiz var. İki yıl içinde İzmir’deki mevcut hastanemizin ek binasıyla kapasitesimizi üç katına çıkaracağız” diye konuştu.

Ege'ye 4 Yeni Hastane Müjdesi

Sadece İzmir'e değil, Ege Bölgesi'ne, özellikle yabancılara hitap edecek bir hastane oluşturacakları bilgisini veren Kalı şöyle devam etti: “Organ naklinin, turizm sağlığının, travmanın ve tümör gibi onkolojik cerrahilerin yapıldığı en büyük hastanelerden bir tanesini açma noktasında projelendirdik. Aydın bölgesinde yeni bir hastane projemiz var. Yine Kuşadası’nda mevcut bir hastaneyi alıp yeniden dizayn ederek 100 yatağın üzerinde bir hastane açacağız. İzmir'de 2, Aydın ve Kuşadası'nda birer olmak üzere; 4 hastanemizi hizmete açarak yurt genelindeki hastane sayımızı 12’ye yükselteceğiz”

Myvia'da Farklı Beklentilere Uygun Proje Konsepti

Gözde Grubu'nun inşaattaki markası Myvia’nın da, kişisel ihtiyaçlara yanıt verecek birbirinden farklı konseptleri olduğuna dikkat çeken Kalı, İzmir'in inşaat sektöründe tüketicilerin beklentilerine göre segmentasyon ve sınıflandırma yapılması gerektiğini vurguladı.
Her bireyin konuttan beklentisinin farklı olduğunu, insanların farklı metrekare ve sosyal donatılar talep ettiğini belirten Op. Dr. Kenan Kalı, “MyVia'da dört farklı türümüz var. Birincisi öğrenci yaşam alanları, öğrenci kentleri oluşturuyoruz. Bunları Buca, Bornova, Çiğli gibi üniversitelere yakın lokasyonda hayata geçiriyoruz. İkinci konseptimiz öğrencileri ve iş hayatı olanların karma bir şekilde yaşadığı yaşam alanları. Bunları yine Bornova, Bayraklı bölgelerinde yaptık. Myvia 4+1, 3+1 ve 2+1 konutları daha yaşanabilir alanları seçiyor. Toprağa değen daha serin noktaları tercih ediyor ve projeyi geliştirirken bunlara dikkat ediyoruz. Şu anda Myvia’nın İzmir’de proje geliştirdiği 8 farklı bölge var, İzmir’in her yerinde varız diyebilirim” ifadesini kullandı.

Bayraklı'ya Home Ofis Konutlar ve Medikal Avm

İş merkezleriyle gelişen Bayraklı’da da dört proje hazırladıklarını belirten Op. Dr. Kenan Kalı, “Ofis artı home ofis dediğimiz bir proje geliştirdik. Bayraklı’da özellikle beyaz yakalıların konaklayabileceği ama kişinin bütün angarya işlerden kurtulabileceği stüdyo ve 1 + 1 dairelerden, ofislerden oluşan bir proje. Ticari alanda mesleğim nedeniyle büyük bir hastane ve medikal AVM planlıyoruz. Diğer projemiz ise sadece ofis ve konutlardan oluşacak. Projenin büyüklüğü ve lokasyonuna göre farklılaşan çalışmalarımız devam ediyor”

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gözde Grubu izmir, izmir gözde grubu, Op. Dr. Kenan Kalı izmir, izmir Op. Dr. Kenan Kalı, Buca MyVia Yıldız izmir, Evka 3 Myvia Terrace izmir, Gaziemir MyVia Country izmir, Gözde Hastanesi izmir, çiğli izmir, izmir projeleri, izmir villa projeleri, izmir hastane projeleri, izmir cemiyet hayatı