HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 11 Ocak 2022

Gayrimenkulün Geleceği Kemalpaşa’da Açıldı!

Magazinizmir
Tamamen yenilikçi bir gayrimenkul deneyimi sunmak için kurulan The Mars Gayrimenkul, yenilenen yüzü ile İzmir Kemalpaşa’da tekrar hizmete açıldı.

Portföyünde bulunan nitelikli gayrimenkulleri, inovatif yaklaşımlarla çok yüksek oranlarla satışa dönüştüren The Mars Gayrimenkul, hizmet verdiği Kemalpaşa bölgesinde fark yaratan başarılara imza atıyor.


Lüks konutlardan imara açık arazilere, dev ölçekli depolardan tarım arazilerine kadar birçok gayrimenkulü; hızlı, etkin ve değerinde satışını ya da kiralamasını gerçekleştiren The Mars Gayrimenkul, alışılmışın dışında yüksek standartlarda hizmet veriyor.


Sürekli Eğitimle Yüksek Kalite


15 yılın üzerinde gayrimenkul tecrübesine sahip The Mars, bünyesinde bulunan çalışanlarına sunduğu eğitimlerle inovatif yaklaşıma ve gelişime çok büyük önem veriyor. Dönemin gerektirdiği teknolojik donanımın kullanımının yanı sıra iş geliştirme üzerine aldığı yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle kusursuz gayrimenkul deneyiminin sürekli olmasını sağlıyor.


The Mars, Yakında Franchise Vermeye Başlayacak


The Mars Gayrimenkul; geleceğin gayrimenkul anlayışına yön vermek isteyen, beraber büyüme vizyonuna sahip, en kalitelisini hedefleyen ve yalnızca yüksek kalitede danışmanlık yapmak isteyenler için franchise vermeye yakında başlıyor. The Mars Gayrimenkul kurucusu Mehmet Arslan, “Franchise’laşma aşamasında bizim vizyonumuza uygunluk en önemli kriterlerimizden biri. Çok hızlı şubeleşmek değil, yüksek kalite standartlarımızdan asla taviz vermeyeceğimiz bir yapı ile büyümeyi hedefliyoruz. Bizimle birlikte büyüyecek The Mars franchise’ları; işletme yönetimi, satış teknikleri, ekip yönetimi ve gelişimi gibi konularda alacakları eğitim desteği ile çok hızlı bir şekilde gelişmiş bilgi birikimine sahip olacak ve yine hızlı bir şekilde faaliyetlerine başlayacaklar” dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN