HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 7 Ekim 2019

Ekmas Mavişehir, Coldwell Banker İzmir Ofislerini Ağırladı

Magazinizmir
İzmir’in ve Mavişehir bölgesinin yükselen değerlerinden Ekmas Mavişehir projesi, 2 Ekim’de gerçekleştirilen özel bir etkinlik ile ülkemizin gayrimenkul sektöründe lider markalarından Coldwell Banker’ı misafir etti.

Etkinlikte CB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve ülkemizde gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Sayın Gökhan Taş, Ekmas Mavişehir hakkında görüşlerini dile getirdiği kısa bir konuşma yaptı. CB Plus Gayrimenkul ile Ekmas Mavişehir arasındaki iş birliğinin önemine vurgu yapan Sayın Taş, projenin Coldwell Banker Türkiye için de oldukça önemli bir iş ortaklığı olduğunu dile getirdi.

Ekmas Mavişehir; emsallerinden farklı olarak, şeffaf satış anlayışı çerçevesinde örnek dairelerini orijinal yapıda sunarak, alıcıya doğrudan temsil yapan ender projelerden. Ziyaretçiler örnek daireyi gezerken aynı zamanda inşaatın gelişimini de eş zamanlı görerek süreç hakkında eksiksiz bilgiye aracısız ulaşıyor. Coldwell Banker satış ekiplerine de satış ofisinde gerçekleştirilen bir sunum ile Ekmas Mavişehir projesine ait detaylar anlatıldı ve ardından örnek daire gezilerek proje değerlendirildi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN