HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 16 Aralık 2017

‘’DANDİNİ‘’ İLE ARTIK MUTLU UYKULAR, STRESSİZ SABAHLAR!

Magazinizmir
Artık “uykusuzluk” ne sizler için ne de bebekleriniz/çocuklarınız için bir sorun olmaktan çıkacak!

Sedef Fenik ve Selen Sufri Üçok anne olduktan sonra kendi bebekleriyle yaşadıkları uyku problemleriyle başlayan ve ortaklaşa kurulan Dandini Uyku Danışmanlığı; 0-5 yaş arası bebeklerinin/çocuklarının uyku sorunlarını çözmek isteyen aileler için verilen bir danışmanlık şirketi.

Sedef Fenik ve Selen Sufri Üçok’un uyku konusunda birçok kitap okuyarak, bebeklere kendi kendine uyumanın öğretilebilir bir beceri olduğunu keşfederek, farklı uyku eğitim metotları, bebekleri sakinleştirme yolları, bebeklerde sağlıklı uykunun önemi gibi pek çok konuyu derinlemesine araştırarak, çeşitli seminerlere katılarak geliştirdiği Dandini Uyku danışmanlığı; Amerika 1 yıl süren “International Maternity and Parenting Institute” “Hamile ve Bebek Uyku Danışmanlığı Koçluk Eğitim Programı” eğitimiyle taçlanır.

Eğitim sonrası Türkiye’de de birçok aileye danışmanlık hizmeti veren, farklı bebek ve aile yapıları üzerinde çalışmalar yapan, Sedef Fenik ve Selen Sufri Üçok; “Uyku konusunda yaşanılan problemleri çok iyi biliyoruz. Çünkü bizler de bu problemleri bizzat yaşadık ve uzun bir süre de bu sorun ile mücadele içinde olduk. Bu problemden yola çıkarak yaptığımız araştırmalar ve eğitimimizle bu danışmanlık hizmetini Türkiye’de yaygınlaştırmak istedik.

Biliyoruz ki birçok aile ve bebek/çocuk da bu şekilde sorunlarla karşı karşıya kalıyor. Bundan dolayı hem ailelerin hem de bebeklerin/çocukların düzeni, mutlulukları, uykuları ve sosyal yaşamları bozuluyor. Şuana kadar da birçok aileye verdiğimiz danışmanlık hizmetinin sonuçlarında da gördüğümüz üzere artık Dandini Uyku Danışmanlık Hizmeti ile aileler de bebekler/çocuklar da daha mutlu ve daha huzurlu. ” dedi.

Şimdi Dandini ile Stressiz ve Kaliteli Uyku Zamanı!


DETAYLI BİLGİ İÇİN ; 0532 598 94 37 / 0536 519 29 44
www.dandiniuyku.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN