HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 7 Mayıs 2019

Bölgesindeki ''Temiz Havuz'' Sertifikalı İlk Spor Tesisi: Mistral Carrera

Magazinizmir
Mistral Carrera Fitness SPA üyeleri, havuza gönül rahatlığı ile girebilecekler. İzmir Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından havuz hijyeni ve havuz suyu kalitesi bakımından kalite standartlarını sağladığı tespit edilen tesis, "Temiz Havuz" sertifikası aldı.

Spor dünyasına yeni bir soluk getiren Mistral Carrera, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla sporseverlere eşsiz deneyimler sunuyor. Lokasyonundan tasarımına, teknolojisinden personeline kadar her yönüyle devrim niteliğinde bir spor salonu, SPA ünitesi ve açık-kapalı yüzme havuzu imkanı sunan Mistral Carrera; spor tutkunlarının her ihtiyacına cevap veriyor. İzmir Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından havuz hijyeni ve havuz suyu kalitesi bakımından yönetmelikte belirtilen standartları sağladığı tespit edilerek sertifika almaya hak kazanan Mistral Carrera, bölgesindeki "Temiz Havuz" sertifikalı ilk spor tesisi olma özelliği taşıyor.

Kaliteden ödün vermeden her alanda kusursuz hizmeti ilke edindiklerini ifade eden Mistral Carrera Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahramaner, "Mistral Carrera bünyesindeki havuzumuz, bölgemizdeki temiz havuz sertifikalı ilk spor tesisi olma özelliği taşıyor. Üyelerimiz ve çocukları gönül rahatlığıyla havuzlarımızı kullanabilirler çünkü tesisimizde hijyene çok önem veriyoruz. Almaya hak kazandığımız temiz havuz sertifikası, diğer tüm hizmetlerimiz gibi özverili, yenilikçi ve kalite odaklı iş anlayışımızın bir sonucudur" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN