HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 25 Aralık 2019

‘BİR DÜNYA EĞLENCE ’ YENİ YILDA EGE PERLA’DA!

Magazinizmir
İzmirli Ege Perla, yeni yılı sürprizlerle karşılıyor. Birbirinden eğlenceli etkinliklere Ege Perla Çocuk Kulübü’nün miniklere özelyaratıcı atölye çalışmaları eşlik ediyor. Yeni yıl coşkusu Ege Perla’da ikiye katlanıyor.

 Alışveriş, gastronomi ve eğlencenin buluşma noktası Ege Perla, birbirinden renkli etkinlik ve atölye çalışmalarıyla yeni yılda ‘Bir Dünya Eğlence’ sunuyor. Tüm çocuk etkinliklerini İzmir’in en genç ve dinamik çocuk kulübü olan Ege Perla Çocuk Kulübü çatısı altında toplayan Ege Perla, yılbaşında çocukların yaratıcılığı destekleyen atölye çalışmaları düzenliyor.

Etkinlikler Aralık boyunca Ege Perla’da

Her yaştan misafirin keyifli zaman geçirdiği Ege Perla’da Aralık ayı boyunca eğlenceli atölye çalışmaları düzenleniyor. ‘Ege Perla Çocuk Kulübü Yılbaşı Atölye Çalışmaları’nda çocuklar, el becerilerinin gelişimi için ideal bir aktivite olanrenkli yılbaşı süsleri hazırlayacaklar.Ege Perla Çocuk Kulübü’nde gerçekleşecek ‘Kitap Ayracı Atölyesi’nde minikler hayal güçlerini kullandıkları ayraçlar tasarlayacaklar. ‘Işıklı kafadarlar, püsküllü yıldız ve minik geyikler’ atölyelerinde ise yanlarından hiç ayırmak istemeyecekleri kendilerine özel aksesuarlar hazırlayacaklar. Çocukların el becerisini geliştirecek bir diğer atölye olan ‘Yeni Yıl Kartı Atölyesi’nde minikler sevdiklerine armağan edecekleri yeni yıl kartları dizayn edecek.

Aralık ayı boyunca her hafta sonu ücretsiz düzenlenenatölyelere katılan tüm minikler, evlerine el becerileri ve hayal güçlerini yansıtan kendi tasarımlarıyla dönecekler.

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, Alışveriş ve Yaşam Merkezi konseptinin yanı sıra farklı peyzaj, mimari özellikleri, kültür ve sanat etkinlikleri ve duyarlılığıyla İzmir’e değer katmaya devam ediyor.

Ücretsiz etkinlikler hakkında bilgi ve rezervasyon için: 0232 935 61 10

Etkinlik programı:

 ARALIK ATÖLYE PROGRAMI:

28.12.2019 

13:00 Minik Geyikler

14:15 - Püsküllü Yıldız

15:30 - Işıklı Kafadarlar

17:00 - Yeni Yıl Kartı

18:00 - Kitap ayracı(geyik/yeni yıl ağacı)

29.12.2019

13:00 - Yeni Yıl Kartı

14:15 - Işıklı Kafadarlar

15:30 - Püsküllü Yıldız

17:00 - Kitap ayracı(geyik/yeni yıl ağacı)

18:00 - Minik Geyikler

FACEBOOK İLE BAĞLAN