HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 5 Şubat 2018

Beta Motorlu Kapı Sistemleri Avusturalya'da

Magazinizmir
Beta Motorlu Kapı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan, Ortadoğu, Avrupa derken Dünya’nın öbür ucu olan Avustralya’dan otomatik fabrika kapısı imal ve yerinde montaj işi almanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Sydney'e Beta Kapı Damgası

Merkezi Türkiye’de bulunan Avustralya orjinli bir gıda firmasının, İzmir’deki mevcut tesislerine yaptıkları PVC hızlı tip kapılar ile diğer Endüstriyel kapıların çok beğenilmesi üzerine, aynı şirketin Sydney’de yapılan yeni fabrika inşaatına da aynı kapıların uygulanması talebini memnuniyetle kabul ettiklerini ifade eden Kızıltan, "Tüm dünya ile iş yapan uluslararası bir firmadan böyle bir talebin gelmesi, ulaştığımız kalite seviyesinin olumlu bir göstergesidir" dedi.

"Türkiye'ye İnancımız Tam"

Uluslararası kalite normlarında iş yapabilmek için, kaliteli üretim ve personel eğitimine özen göstermek gerektiğinin bilincinde olduklarını ifade eden Kızıltan, "Bu yıl Kalite Yönetim Sistem Belgemizi güncelledik. Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgemizin kapsamını genişlettik. Ayrıca, İş Güvenliği konusunda personel eğitimlerine devam ediyoruz. 2018 yılından, ülkemizin içinde bulunduğu her türlü zorluklara rağmen umutluyuz. İşçisiyle, işvereniyle ve tüm kurumları ile çok çalışarak, birlik ve bütünlük içinde, Türkiye’nin yolunda hızla ilerlemeye devam edeceğine olan inancımız tamdır" diye konuştu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN