HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 24 Ocak 2017

Barkod İç Mimarlık, Türkiye’yi Temsil Edecek

Magazinizmir
İzmir’de iç mimari, dekorasyon ve fuar standları alanında hizmet veren Barkod İç Mimarlık, başarılı projeleri ile uluslararası iç mimari tasarım yarışmalarında Türkiye’yi temsil etmeyi planlıyor.

Tasarım ve uygulamada mükemmellik anlayışları ile bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde değer yaratan İzmir’in önde gelen iç mimarlık markalarından Barkod İç Mimarlık; konut, hotel, ofis, restoran, kafe gibi alanlarda müşterilerine hizmet veriyor.

Türkiye’yi EuropeanPropertyAwards, IDA Design Awards ve A’ Design Awardand Competition gibi saygın yarışmalarda temsil etmeyi hedefleyen Barkod İç Mimarlık, yeni nesil yaşamı bilinen formların ötesinde sunuyor.

Barkod İç Mimarlık olarak İngilizce açılımı "YouOnly Live Once" olan YOLO söylemini benimsediklerini belirten İç Mimar Deniz Beceren, "Aslında bu söylem yaptığımız işin tam anlamıyla karşılığı. Sadece bir kez yaşayacaksınız ve en güzel şekilde yaşamanızı istiyoruz. Bu nedenle çalıştığımız müşterileri her zaman dinliyor, beklentilerini anlıyor ve bir ömür kullanabilecekleri nitelikli yaşam alanları oluşturuyoruz." dedi.

Baştan sona dekorasyonun her anına müşterilerini de dahil eden Barkod İç Mimarlık, ofisinde ve atölyesinde çalışmalarına devam ediyor.

www.barkodicmimarlik.com adresinden İzmir'in en iyi iç mimarlık markalarından Barkod İç Mimarlık’ın çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

 

 


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN