Barçın'la Enerjiniz Geri Gelsin

Türkiye çapında 35 mağazasında, yıllık 9 milyonu aşan müşterisine hizmet veren Barçın Spor, Adidas'ın yeni spor ayakkabısı Ultra Boost'u sporseverlerle buluşturdu.Ultra Boost, standart ayakkabıların koruyamadığı enerjiyi geri dönüştürüyor.

Spor giyim perakende sektörünün İzmirli devi Barçın Spor, dünyanın önde gelen spor markalarının son teknolojiyle geliştirilmiş ürünlerini sporseverlere sunmaya devam ediyor. Barçın Spor Genel Müdürü Celal Kaya, Adidas’ın dünyadaki en iyi mühendislik enstitüleri tarafından uzun yıllar süren araştırmalar ve testler sonucunda geliştirilen en son ürünü olan ULTRA BOOST’un tüm zamanların en iyi koşu deneyimini sunduğunu söyledi. Kaya, devrim niteliğindeki Adidas BOOST™ teknolojisinin en gelişmiş ifadesi olarak tasarlanan yeni model hakkında şu bilgileri verdi: "Ultra BOOST, "Enerji Geri Dönüşümü" potansiyelini en yükseğe taşımak için BOOST™ teknolojisini koşu sektöründeki inovatif teknolojilerle birleştiriyor. Ultra BOOST yüksek “Enerji Geri Dönüşümü” sunarken, koşucuların destek, denge, rahatlık ve stil konularındaki tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her mevsim koşulunda sayısız kilometre boyunca devamlı üstün performans sunan BOOST özelliğinin yüzde 20 daha fazlasına sahip. Binlerce benzersiz enerji kapsülü içeren BOOST teknolojisi, standart EVA orta tabanlarının koruyamadığı enerjiyi geri dönüştürüyor. BOOST, bugüne kadarki en iyi koşu deneyimi için ihtiyaç duyulan enerjiyi kaybetmeden, koşucunun adım şekli üzerinden destek ve yönlendirme sağlıyor."

Adidas Inovasyon Ekibi (aIT)’nin en son çalışmalarında bir koşucunun ayağının koşu sırasında enine 10 mm veya daha fazla genişleyebileceğini keşfettiğini belirten Kaya, “Bu genişleme kısıtlandığında, ciddi rahatsızlıklara, sürtünmeye ve koşuda en çok görülen yara türü olan su toplamaya neden olabiliyor. Bu esnemeye izin vermeyen diğer teknolojilerin aksine, Ultra BOOST ayağın doğal şekline uyumlu bir şekilde genişlemesine imkân veren Adidas Primeknit'i kullanıyor. Rahat, aynı zamanda tam oturan adidas Primeknit, ayağın hareketi doğrultusunda ona uyum sağlıyor. Bu da, sürtünme ve su toplama riskini en düşük seviyede tutarak konforu ve desteği arttırıyor” şeklinde konuştu.

İzmir’in spor perakende devi Barçın Spor farkıyla müşterilere ulaştırılan Adidas Ultra Boost modeli yağa uyum sağlayan ve onunla hareket eden Stretch Web dış tabana sahip. Delikli elastik tasarım, koşuya benzersiz bir enerji vermek için BOOST’un hiçbir özelliğini kısıtlamayacak şekilde geliştirildi. Özenle ayarlanmış dış topuk bölgesi ayağı sararak, Aşil tendonunun uzama hareketine adapte oluyor. Ayrıca yeni hafif iç astar, kişiye özel olarak ve rahat bir şekilde ayağa oturduğu için koşucunun doğal ayak biçimine uyum sağlıyor.
Yeni renk seçenekleriyle tüm zamanların en iyi koşu deneyimi: Adidas Ultra BOOST™ tüm Barçın Spor mağazalarında koşu meraklılarını bekliyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Barçın Spor izmir, izmir Barçın Spor, Ultra Boost izmir, izmir Ultra Boost, Celal Kaya, Adidas izmir, izmir Adidas, Enerji Geri Dönüşümü izmir, izmir iş dünyası, izmir iş alanı