HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 10 Ocak 2020

5 YILDIZLI AŞK SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE AŞKINIZI TAZELEYİN

Magazinizmir
Yılın en özel günü olan Sevgililer Günü’nde, çiftler keyifli bir gün, romantik akşam yaşamak için şehirden uzaklaşmayı tercih ediyorlar.

Yılın en özel günü olan Sevgililer Günü’nde, çiftler keyifli bir gün, romantik akşam yaşamak için şehirden uzaklaşmayı tercih ediyorlar.

Himalaya tuzunu Türkiye’de ilk defa tüm alanlarda konsept olarak kullanan Wyndham Çerkezköy Oteli, SPA&Tuz Sağlık Merkezi, farklı konseptlerdeki restoranları ve lüks odalarıyla Sevgililer Günü için 5 yıldızlı konaklama deneyimi sunuyor. Otelde, Sevgililer Günü’ne özel menüler eşliğindeki canlı müzik performansı da romantik anlarınıza eşlik ediyor.

Aşkınızı Tazeleyin

14 Şubat’ta Wyndham Çerkezköy Oteli’nde sevgilinizle birlikte romantik ve keyifli bir gün geçirip SPA&Tuz Sağlık merkezinde Himalaya tuzunun mucizesine tanıklık ederken aşkınızı tazeleyebilirsiniz. Eşsiz bir konaklama deneyimi vadeden otelin SPA merkezinde, içerisinde 84 çeşit mineral barındıranHimalaya tuzu kürleriyle stres ve negatif enerjilerden arınma sağlanıyor. Himalaya tuzundan tuğlalarla kaplanan tuz odalarında sunulan ruhsal ve bedensel terapi hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel bütünleyici uygulamalar, vücudun su-tuz dengesinin ayarlanması, bedene enerji kazanımı ve yorgunluğun yok edilmesini sağlıyor.

2 adet çift kişilik jakuzi, 3 adet 4 kişilik jakuzi 4 adet tek kişilik masaj salonu, sauna, buhar odaları, şok ve macera duşları, su yatakları ile gerçekleştirilen 3500 m²’lik alana kurulu otelin SPA merkezi, tazelenmek isteyen çiftlerin aradıklarını tam anlamıyla bulabilecekleri bir kişisel bakım cenneti konumunda.

Romantik Bir Akşam Yemeği

Sevgililer Günü’nün olmazsa olmazı romantik bir akşam yemeğidir. Gecenin ambiyansını, birbirinden leziz tatlar ve aşk şarkıları ile tamamlayan hizmetiyle çiftlere sunan Wyndham Çerkezköy Otel, farklı mutfaklarıyla da özel seçenekler sunuyor. Etin en güzel halini Himalaya tuzu üzerinde pişirerek sizlere sunan TerraceSteakhouse; Ege, Marmara ve dünya mutfaklarından en leziz deniz mahsullerini deneyimleyebileceğiniz Lagos Restaurant ve şehrin içinde doğa ile baş başa hissedeceğiniz TuanaRestaurant’ta usta şeflerin ellerinden çıkan eşsiz lezzetler romantik gecenize keyif katacak.

Lüks Konaklama Deneyimi

Wyndham Çerkezköy Oteli’nin birbirinden lüks odaları otelde konaklamak isteyen çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Sevgilinizle bu romantik konaklama deneyiminizi jakuzi keyfi ile de taçlandırabilirsiniz.

Wyndham Çerkezköy Oteli’nin 5 yıldızlı konaklama deneyimi Sevgililer Günü’nde unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak.

Ayrıntılı Bilgi: www.wyndhamcerkezkoy.com

FACEBOOK İLE BAĞLAN