HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 18 Aralık 2019

2020’NİN İLK IŞIKLARI HİLTON ISTANBUL MASLAK’TA YANACAK

Magazinizmir
Konfor ve eğlenceyi bir arada sunan Hilton Istanbul Maslak, yeni yılı dopdolu bir yılbaşı programı ile karşılamaya hazırlanıyor. 31 Aralık gecesi otelin ışıltılı balo salonunda gerçekleşecek yılbaşı şöleninde müzik ve ziyafet bir arada olacak. Şef Arif Kemal Doğan’ın imzasını taşıyan dünya ve Türk mutfağının en güzel örnekleri yılbaşı gala yemeğini taçlandırırken; müziğin sevilen isimleri Eda ve Metin Özülkü çifti 2020’ye umut ve mutluluk taşıyacak.

 Hilton Istanbul Maslak, sizler için keyifli bir yılbaşı programı hazırladı. Otelin balo salonunda gerçekleşecek olan yılbaşı programı ilk olarak Bahar Koçak ile Özülkü Orkestrası’nın müzikleri eşliğinde Yeni Yıl Kokteyli ile başlayacak. Müzik şöleni modern, pop, arabesk ve her tarz müziğe sıcacık sesi ve aşkları ile hayat veren, gönülleri müziğe düşmüş, sevilen çift  Eda ve Metin Özülkü konseri ile devam edecek. 2020’nin ilerleyen saatlerinde ise DJ performası ile eğlence doludizgin sürecek. 

- EDA VE METİN ÖZÜLKÜ 

31 Aralık’a özel gurme lezzetler

Hilton Istanbul Maslak yılbaşı programında sunduğu lezzetler ile de oldukça iddialı. Otelin ışıltılı balo salonunun seçkin atmosferinde gerçekleşecek olan davette beş aşamalı gurme tatlardan oluşan gala yemeği  menüsü geceyi gerçek bir şölene dönüştürecek.Şef Arif Kemal Doğan yönetimindeki ekip, dünya ve Türk mutfağının en güzel örneklerini sergileyecek. Kaju fıstıklı muhammara, votkalı somon gravlax, Ege usulü enginar dolması, domates özü ile kaplanmış beyaz peynir mus, bademli Çerkez tavuğu, kinoa ile kaplanmışmarine edilmiş palamut, kavun ve marineedilmiş karides ile geceye enfes bir başlangıç yaparken, ana yemek olarak pazı yaprağında confit hindi ile ağır ateşte pişirilmiş antrikot yer alıyor. En tatlı son ise anasonlu orman meyveleri sos ile servis edilen zencefilli sablebreton üzerinde Mont Blanc ile olacak.

 2020 YENİ YIL MENÜSÜ

Yeni yıl Başlangıç Tabağı

 

- Domates Özü ile Kaplanmış beyaz Peyniri mus, Bademli Çerkez Tavuğu,

- Kinoa ile Kaplanmış marina Palamut, Kavun ve Marine Karides,

- Kuru Erikli Yaprak Sarma, Tahinli patlıcan salata,

- Kaju Fıstıklı Muhammara, votkalı Somon Gravlax, Ege Uslu Enginar Dolması, 

&&&

Dağ Mantarları ile doldurulmuş ravioli

Peynir Fondue Sos, cevizli roka pesto, taze baharat salatası ile

&&&

Yaban mersini sorbe

Kir royale ile

&&&

Ağır ateşte pişirilmiş antrkot ve pazı yaprağında confit hindi

Tatlı Patates sufle, Pazı Sote, Mini Havuç, Diablo Sos İle

&&&

Zencefilli sablebreton üzerinde Mont Blanc

 

*Kişi başı 650TL’den başlayan fiyatlarla
 
Telefon:0212 305 1020

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN