HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 8 Aralık 2022

Madam Margot, İzmir’i Çok Şaşırtıyor

Magazinizmir
İzmir'de eğlencenin en yenisi Madame Margot İzmir, muhteşem sahne şovları ve canlı sahneleri ile farklı bir konsept sunuyor.

Eşsiz mutfağı ve tecrübeli usta şefleri ile lezzeti de ön planda tutan Madame Margot İzmir, müşterilerinin memnuniyeti için her detayı düşünerek tasarlandı. Fiks menü ve alakart menü seçeneklerinin sunulacağı mekanda ünlü isimler sahne alıyor. Eğlenceli akşamlar vadeden mekanda her gece İzmirlileri şaşırtacak sürprizler bekliyor.
Madam Margot İzmir, Bornova Avcılar Effect’te ekim ayında hizmete girdi. İzmir’in en yeni mekanında 8-11 arası sahne ve kabare şovları yer alırken 11.00 ile 01.00 arası ise canlı müzik sahneleniyor. İzmir’in en farklı mekanında kabare şovları ve lezzetli yemekler bir arada sunuluyor. Cafe De Paris menüleri Madam Margot’un vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
İzmir'in tanınmış iş insanları Vefa Erol, Sami Kök ve Times Restoran kurucusu Murat Yeniçeri ve Grafiket-Magazin İzmir-İzmir Mekan Rehberi kurucusu Görkem Bozkır ortaklığında işletilen mekan İzmir’de olmayan farklı bir konseptle faaliyete geçti. Madam Margot’ta sahne şovları, lezzetler, canlı müzikler, komedi gösterileri İzmirlilere farklı geceler yaşatıyor.
Cafe De Paris lezzetleri İzmir’de Madam Margot’da yer alıyor. İzmirlilerin önceki yıllardan da aşina olduğu bu muhteşem menüler özel soslarla hazırlanıyor. Menüde 5 çeşit meze yer alırken yeni tatlar, yeni sunumlarla buluşuyor. Fiks menü ve alakart menü seçenekleriyle lezzet ve eğlence dolu akşamlarda İzmirliler yemeklerini yerken nasıl bir görsel şölenle karşılaşacaklarını merak ediyor. Sürekli sahnede sürprizlerle karşılaşan eğlenceseverler, Madam Margot'un müdavimleri arasında yer alıyor.
Madam Margot İzmir’de ünlü sanatçılar sahne alırken çok yakında komedi şovlar da İzmirlileri güldürecek. Mekanda perşembe akşamları ladys night gecelerinde kadınlara özel sahne şovları içeren özel etkinlikler de düzenleniyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN