HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 10 Ekim 2022

Madam Margot, İzmir’i çok şaşırtacak

Magazinizmir
Madam Margot 14 Ekim’de Cenk Eren’le açılıyor İzmir'de eğlencenin en yenisi Madame Margot İzmir, muhteşem sahne şovları ve canlı sahneleri ile farklı bir konsept sunacak

 Eşsiz mutfağı ve tecrübeli usta şefleri ile lezzeti de ön planda tutan Madame Margot İzmir, müşterilerinin memnuniyeti için her detayı düşünerek tasarlandı. Fiks menü ve alakart menü seçeneklerinin sunulacağı mekanda ünlü isimler sahne alacak. Eğlenceli akşamlar vadeden mekanda İzmirlileri şaşırtacak sürprizler bekliyor.


Madam Margot İzmir, Bornova Avcılar Effect’te 14 Ekim’de Cenk Eren’le açılacak. İzmir’in en yeni mekanında 8-11 arası sahne ve kabare şovları yer alırken 11.00 ile 01.00 arası ise canlı müzik olacak. İzmir’in en farklı mekanında kabare şovları ve lezzetli yemekler bir arada sunulacak. Cafe De Paris menüleri Madam Margot’un vazgeçilmezleri arasında yer alacak.


İzmir'in tanınmış iş insanları Vefa Erol, Sami Kök ve Times Restoran Zincirlerinin Kurucusu Murat Yeniçeri ortaklığında açılacak mekan İzmir’de olmayan farklı bir konseptle faaliyete geçecek. Madam Margot’ta sahne şovları, lezzetler, canlı müzikler, komedi gösterileri İzmirlilere farklı geceler yaşatacak.


Cafe De Paris lezzetleri İzmir’de Madam Margot’da yer alacak. İzmirlilerin önceki yıllardan aşina olduğu bu muhteşem menüler özel soslarla hazırlanacak. Menüde 5 çeşit meze yer alırken yeni tatlar, yeni sunumlarla buluşacak. Fiks menü ve alakart menü seçenekleriyle lezzet ve eğlence dolu akşamlarda İzmirliler yemeklerini yerken nasıl bir görsel şölenle karşılaşacaklarını merak edecek. Sürekli sahnede sürprizlerle karşılacak.
Madam Margot İzmir’de 14 Ekim’de Cenk Eren, 19 Ekim’de Ceren Özdemir, 21 Ekim’de Deha Bilimlier ve her hafta İrem Kalelioğlu sahne alacak. Pazar günleri de Sefa Doğanay konsept şovlarıyla İzmirlileri güldürecek. Perşembe akşamları ladys night gecelerinde kadınlara özel sahne şovları içeren özel etkinlikler düzenlenecek.

Rezervasyon ve Bilgi için >> www.izmirmekanrehberi.com/m/gazino/madame-margot-izmir

FACEBOOK İLE BAĞLAN