HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

GECE HAYATI -- 17 Aralık 2021

İzmirliler Sakiler'le doyasıya eğlendi

Magazinizmir
Son günlerin en popüler grubu 'Sakiler', Sır & En Velo'da İzmirli sevenleriyle buluştu.

Yenilenen konsepti ile Sır & En Velo, Sakiler'i ağırladı. Seçkin bir kitlenin izlediği gecede mekanın lezzetleri ve Sakiler'in eğlenceli sahnesi İzmir'e damga vurdu.
Mekanın başarılı işletmecilerinden Görkem Bozkır, "İzmir’de lezzetli eğlenceyi yeniden hayata geçirdiğimiz Sır & En Velo’da kaliteyi ve güveni Sakiler ile yeniden vurguladık.Herkesin mutlu ayrıldığı bu güzel geceye katılan herkese çok teşekkür ederiz."

İzmir'in en nezih mekanlarından Sır & En Velo'da müzik ziyafeti sunan Sakiler, samimi ve içten sahnesiyle İzmirlilere eğlence dolu bir gece yaşattı. Dünyadan Uzak, Aşığın Kaderi, Ayyaş, Ölürüm Hasretinle başta olmak üzere birçok sevilen şarkıyı seslendiren grup, "Son 4 aydır çok güzel konserler veriyoruz. Hayatımızda herşey çok güzel gidiyor. Yeni şarkımız 'Ölürüm Hasretinle' ile herkesin bir hatırası var. Bizde arabesk yapalım dedik" şeklinde konuştu. Sakiler Grubunun seslendirdiği 'Ölürüm Hasretinle' şarkısı kısa sürede 2,1 milyon izlenmeye ulaştı. Başarılı grubun 'Aşığın Kaderi' şarkısı 17 milyon izlenirken dillerden düşmeyen 'Dünyadan Uzak' şarkısı ise tam 73 milyon izlenmeye ulaştı. 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN