HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

ÇEŞME -- 20 Temmuz 2017

Çeşme'nin Cenneti Kapılarını Açtı

Magazinizmir
Çeşme Paradiso Beach Club & Resort, bine yakın konuğun katıldığı kokteylle hizmete açıldı.

Paradiso A.Ş.’nin ilk yatırımı Çeşme Paradiso Beach Club & Resort, büyük açılışını havai fişek gösterileri ve lazer şovları eşliğinde gerçekleştirdi.

Çeşme’nin cennet koylarından Deliklikoy'da kurulan ve tatilcilere unutulmaz bir yaz yaşatacak Paradiso Beach Club'ın açılışına binden fazla konuk katıldı.

Paradiso Beach Club & Resort, mavinin her tonunu harmanlayan denizi ve kumsalıyla huzurlu bir konaklama imkânı, sıcak havuzu, su sporu aktiviteleri, diyet programları, 6 gece - 11 gündüz locası, bin 500 araçlık otoparkı ve bir helikopter pistiyle yaz sezonunda fark yaratacak.

Paradiso ayrıca, Angel Assist hizmetiyle de özel misafirlerini ayrıcalıklı hissettirecek. Fransız DJ Romain Pelletti ve Dj İsmail Kızıl'ın özel performanslarıyla, konukların eğlenceli vakit geçireceği Paradiso’da, Yomumu, V Lounge, Nunu's Closet, Magro Sushi, Kaf Kahve ve daha birçok marka da lezzet tutkunlarıyla buluşacak.

İşletmeciliğini Özcan İçli’nin yaptığı ve doğa ile uyum içindeki Paradiso, Türkiye’nin ünlü mimarlarından Tarkan Önal tarafından tasarlandı.

Paradiso Beach Club'ın, Çeşme’den sonra Bodrum, Mykonos, Mallorca ve Miami gibi dünyaca ünlü tatil ve eğlence merkezlerinde de kurulması planlanıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN