HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

AÇILIŞ & ETKİNLİK -- 11 Aralık 2019

ZUBİZU YILBAŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİNE YOĞUN İLGİ

Magazinizmir
Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.

 ZUBİZU’nun gelenekselleşen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’, bu yıl Yapı Kredi Crystal’ın ana sponsorluğunda ve Angelini, D&R, Giybi, Milka, Siemens Ev Aletleri ve WMF’in co-sponsorluğunda 4-5 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena’da gerçekleşti. ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yine ilgiyle takip edilen 200’ün üzerinde dünyaca ünlü markalara, tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yaptı. Bu yıl yedincisi düzenlenen etkinlik, ünlü isimlerin de ilgi odağı oldu. Ünlü isimlerin markaları, stil danışmanlığı, seçkin menüler ve ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklarla ziyaretçilerini ağırlayan ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne Aslı Şen, Füsun Kuran, Eda Kosif, Ayfer Toprak, Jaklin Güner, Burcu Hattat, Nazlı Çelik, Didem İnselel gibi cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde iki gün süresince ziyaretçiler özel aktiviteler, indirim ayrıcalığı ve sürprizlerle karşılandı. Etkinlikle, damakları şenlendiren eğlenceli çikolata workshoplarının yanı sıra yılbaşı kutlamalarına hazırlanmanın püf noktaları ve 2020 makyaj trendleri de katılımcılarla paylaşıldı. Etkinliğin ikinci gününde D&R standında düzenlenen imza gününde Aygül Aydın ve Ceylan Naz Baycan okurlarıyla bir araya geldi.

- ASLI ŞEN

- FÜSUN KURAN

- EDA KOSİF

- NAZLI ÇELİK

- AYFER TOPRAK

- JAKLİN GÜNER

- DİDEM İNSELEL

FACEBOOK İLE BAĞLAN