YEME & İÇME -- 30 Mayıs 2016

Pazartesi sendromuna %100 iyi gelecek tatlı mı tatlı bir sürprizimiz var.

Magazinizmir
Bugüne tatlı bir ara vermeye, günü güzelleştirmeye, öfleyen pöfleyen hallere son vermeye hazırsanız, başlıyoruz!

Muhteşem bir havanın verdiği enerjiyi tavan yapabilmek için bile isteye, özellikle geldik buraya. Namı almış yürümüş bir yerde, keyfimize keyif katabilmek için şöyle şerbetli, kaymaklı, bol antep fıstıklı bir öğlen arası haya ettik ve kendimizi Karagöz'e teslim ettik. İşte tepsilerce "mutluluk" var burada ve biz gördüğümüz andan itibaren mutlulukla dolduk, taştık.

İster evinize, ister iş yerinize sipariş edin. İsterseniz de buyurun bizim gibi burada denizden gelen mis kokulu rüzgar ile gününüze farklı bir tat katın ama bugün de burayı, Cemal Gürsoy Caddesi'ndeki Karagöz'ü es geçmeyin.

Kuş gözü, ev baklavası, antep sarma gibi onlarca güzel baklavalardan ve harika dondurmalarından yararlanın. Bu sıcaklarda size en iyi gelecek yerlere, mekanlara uğrayın.

Bostanlı, Balçova, Alsancak şubeleriyle hizmet veren, evinizde keyif yaparken de sipariş verebileceğiniz Karagöz Baklavalarını lütfen bir yerlere not edin. Sonra çok lazım olacak. Söylemediniz demeyin!
Şimdi izninizle bu gördüğünüz tepsilerde kaybolmak ve sonra da keyifle midemize yuvarlamak istiyoruz  #yaşasınbaklavaaşkı

 

Karagöz Baklavaları
#Bostanlı 0232 330 12 12
#Adres Cemal Gürsel Cad. Bostanlı Apt. No:75/B Bostanlı

FACEBOOK İLE BAĞLAN