YEME & İÇME -- 24 Mayıs 2016

Nispetin böylesini insana düşmanı yapmaz değil mi?

Magazinizmir
Şuan toplantıdan toplantıya koşturan, iş yerinde koştura koştura iş yetiştirmeye çalışan, dört duvar arasına sıkışan, kendine beş dakika vakit ayıramayan dostlarımızdan, takipçilerimizden bol bol özür dileyerek paylaşıyoruz bu muazzam fotoğrafı. Canınız çekti farkındayız, sizi çok iyi anlıyoruz

Ama sizlere en güzel mekanları anlatmak için yağmur çamur, yaz kış demeden İzmir kazan biz kepçe geziyoruz. Onu da düşünerek bize kızarsanız seviniriz.

Kısa keselim gelelim gerçek mevzuya yani biz neredeyiz, nasılız, ne yaparız cümlelerine. Biz yine bayıla bayıla uğrak yerimiz olan, sohbetin de güler yüzün de, enerjinin de bol olduğu bir yere yani Doy Doy Cafe & Bar​ 'a geldikkkkk! Ne de iyi ettik. 

Geçen sefer kocaman bir hamburger yiyip, nefes nefese kalan bizler yine akıllanmadık ve bir sürü hayal ile buraya koştuk. Bu sefer sohbet de uzun sürecek nasılsa diye soğuk bir bira, dumanı üstünde tüten muhteşem soğan halkaları ve patates ile salı sallama planlarına başladık. İlerleyen saatlerde ne yer, ne içeriz bilemiyoruz ama bu ara sıcakların yanında sunulan ev yapımı soslarla kendimizden geçtiğimizi ve sanki "anne eli mi değmiş ne?" sorusunu kendi kendimize sorduğumuzu çok iyi biliyoruz. Bu tadı şuandan itibaren unutmak istemiyoruz.

Siz de bu fotoğrafla çok dertlenmeyin, ilk fırsatta çıkın çıkın gelin. Hemen Alsancak Cumhuriyet Bulvarı'nın orada, yanı başınızda bulunan Doy Doy'u alışkanlıklarınızdan biri haline getirin, bizim yaptığımız keyfi her daim gerçekleştirin.

Ohhhh! Misss! 

Doy Doy Cafe
#iletişim 0232 421 56 84
#adres
Cumhuriyet Bulvarı no:178 Alsancak

FACEBOOK İLE BAĞLAN