HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 13 Ağustos 2016

Lezzet Tutkunları Leyla'da Buluşuyor

Magazinizmir
Alaçatı'da 3 sezondur hizmet veren Leyla Restaurant&Bar, dost sohbetleri eşliğinde lezzetli yemek yemek isteyenlerin vazgeçilmez mekanlarından oldu.

Efe Urfalı tarafından 3 yıl önce Alaçatı-Hacımemiş’te açılan Leyla Restaurant&Bar, genç aşçıları Cem ve Burçin Zambak çiftinin yönetimindeki mutfak ekibiyle harikalar yaratıyor. Yerel malzemeler ve kendilerine özgü pişirme teknikleriyle hazırladıkları yemekleriyle kusursuz lezzet arayanların ilk tercihi olan Leyla, Türk ve dünya mutfağından oluşan menüsüyle dikkat çekiyor.

Alaçatı’da yetişen organik ürünlerin kullanıldığı Leyla’da lezzetli yemeklerin sunum teknikleri de dikkat çekiyor. Tütsülü Salata ile müşterinin önce göz zevkine ardından da damak tadına hitap eden restoranın bir diğer sürpriz lezzeti ise kadayıflı karides. Birçok yerde yapılmasına rağmen Leyla’da farklı pişirme ve sunum tekniği ile hazırlanan kadayıflı karides müşterilerin en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alıyor.

"Lezzet Arayanların Mekanıyız"

Geçtiğimiz 3 sezonda iyi bir ekip oluşturduklarını ve güzel bir uyum yakaladıklarını söyleyen işletme sahibi Efe Urfalı, "Günlük koşuşturma, iş, okul telaşı, sorumluluklar derken hızla geçip giden gunlerden geriye kalan tek seyin bu koşuşturmanın içine sığdırabildiğimiz mutlu anlar ve müşterilerimize sundugumuz güzel tatlar oldugunu fark ettik. Alaçatı’nın renkli ve hareketli gece hayatı içinde "lezzetli" ve "iyi" yemeği arayanların tercih noktası olduk. Leyla’nın dingin atmosferinde hem dostlarınızla rahatça sohbet edebilir hem de mutfak ekibimizin yarattığı muhteşem lezzetleri tadabilirsiniz" dedi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN