YEME & İÇME -- 9 Mayıs 2016

İşte tam da bize göre, size göre, İzmirlilere göre harika bir yerdeyiz bugün!

Magazinizmir
1981 yılında Nazmi Uyum'la hayata merhaba diyen DOY DOY şimdi eşi İclal Uyum ve oğulları Tarık Uyum ile o ilk gündü tadını ve havasını yaşatmaya devam ediyor.

Geleneksel İngiliz Pub keyfini yaşatan mekan, bu alanda İzmir'in ilklerinden biri. Hamburgeri de İzmir'de ilk yapan yer olan DOY DOY bu anlamda da rakip tanımıyor.

Bol seçenekli ve leziz mönülerinden T-Bone Steak,Spagetti Bolonose, tarifi İclal Uyum'a ait olan İco's Köfte ve Big Russ Sandviç favorilerden bir kaçı. Ayrıca çok özel lezzetlerden oluşan ''DOY DOY" Tabağı' da mutlaka tadılması gerekenlerden.

İzmir'de dart oynanan ve bu konuda şehirler arası turnuvalara bile ev sahipliği yapan tek yer olan DOY DOY'da,her yıl 12 Mart'ta mekanın yaratıcısı Nazmi Uyum adına Dart Turnuvası da düzenleniyor.

Tüm yerli ve yabancı içki çeşitlerin bulunduğu DOY DOY, keyifli ve sıcak ortamıyla sizi karşılamaya hazır.

Artık daha ne söyler ne anlatırız size bilemedik. Kendileriyle yaptığımız küçük keyifli sohbetten, onların güler yüzünden hamburgerimizi yemeği bile bir an unuttuk desek yeri var. Kendinizi evinizde gibi rahat hissedeceğiniz bu yer bugünden itibaren vazgeçilmezlerinizin arasına girecek ve sonra bize de bol bol teşekkür edeceksiniz. #doydoy

Haydi! O zaman daha fazla meşgul etmeyelim kendimizi ve bu mis gibi ev yapımı hamburgerimizi yemeğe koyulalım. Keyfimize bakalım.

#iletişim 0232 421 56 84
#adres Cumhuriyet Bulv No:178 Alsancak

FACEBOOK İLE BAĞLAN