YEME & İÇME -- 23 Mayıs 2016

Herkese Merhaba! Bakın biz bugün neredeyiz!

Magazinizmir
Karnımız açıktı, Kordon havası burnumuzda tüttü. Biz de soluğu Sirena 'da aldık. Hem de mutfağa kadar daldık. Çünkü çok açtık

Bilenler bilir, burayı bir başka severiz. 1976'dan beri var olan, bu sahil şeridinde artık bir efsane haline gelmiş, genç ve dinamik ambiyansıyla bizi de büyüsü altına alan Sirena'dayız bugün.

Aperatif bir şeyler atıştırmak ve yanında da soğuk bi' şeyler yudumlamak için burayı mesken tuttuk kendimize. Mis gibi kokuları takip edince de mutfakta bulduk kendimizi. Temizlik ve düzenin hakim olduğu, hatta gülümseyerek hazırlanan yemekleri görünce de biz de bir hayli mutlu olduk. Balık hariç her çeşit yemeğin bulunduğu, 39 yıldır hiç değişmeyen ama her döneme ayak uyduran muhteşem dekorasyonu, bira sevenler için yelpazesi geniş marka çeşitleri ve meze tabaklarıyla nam salmış Sirena tabiki bugünkü favorimiz oldu.

Kendinize bir iyilik yapmak, pazartesi sendromundan kurtulmak, İzmir'li olmanın farkını yaşamak ve akşamınıza renk katmak istiyorsanız, buraya uğramanız şart.

İzninizle şimdi patatesler, sosisler soğumadan yiyelim, biraz da soğuk bir şeyler içelim. Eee keyif yapmak, mutlu olmak bizim de hakkımız.

Sirena Bar
#iletişim 0232 421 33 86
#adres Atatürk caddesi No:194/1A, 35220 Alsancak

FACEBOOK İLE BAĞLAN