YEME & İÇME -- 25 Mayıs 2016

Akşama meyhaneye gelmeye ne dersiniz?

Magazinizmir
Yani biz şimdiden yerleştik de köşemize, hani siz de gelseniz pek güzel olur diye düşünüyoruz.

Kabul edelim İzmirliler olarak eğlenmeyi, gezmeyi pek seviyoruz. Hatta bu sevgimiz yüzünden de diğer şehirlerde bir hayli konuşuluyoruz. Ne mutlu ki biz hayatı yaşamayı çok seven bir insan kitlesine sahibiz. Ne mutlu ki insanımız ve hep özenilen bir şehrimiz var.

Bu fikirle yola çıkınca da, eğlenmek tadına doyulmaz anlar yaşamak için kendi kendimize bahaneler yaratıyoruz. İşte biz de bahane aramanıza yardımcı olmak için bu akşama keyifli bir yerlerde size yer açıyoruz. Arafta kalmayın, kafanız rahat eğlenceniz tam olsun diye çalışıyoruz. :)

ARAF meyhane, çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri fasıl eşliğinde yemek ziyafeti, ardından da güçlü ses ve muhteşem yorumlar ile canlı müzik keyfini sizlerle buluşturuyor.

İzmir’in gözde semti Alsancak’ta Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde köşe konumda bulunan ARAF, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile damak tadınıza hitap eden leziz menüsünün yanı sıra uygun fiyat politikası ve rahat ortamıyla İzmir'de dikkat çekmeyi başardı. Şehrin tam merkezinde bulunan bu yer, samimiyetle oluşturduğu keyifli atmosferini, modernleştirdiği meyhane anlayışı ile birleştirerek unutulmaz bir eğlence deneyimini sizlerle buluşturuyor.

Sadece meze ile sınırlı kalmayan menüsünde meyhane usulü ara sıcaklar, et ve et ürünleri de aynı kalite ve lezzette servis ediliyor. Sakin bir ortamda dost meclisinde, bu akşam ARAF meyhanede buluşmak üzere.

Artık biz şimdi ve sık sık ARAF'tayız.

Araf Meyhane 
#iletişim 0232 422 53 56
#adres 1469 Sok. No:28/A Kıbrıs Şehitleri / Alsancak

FACEBOOK İLE BAĞLAN