YEME & İÇME -- 5 Mayıs 2016

Acaba aramızda ''Sushi'' sevmeyen var mı?

Magazinizmir
Eğer varsa bizden değildir söyleyelim. Böylesine muazzam bir tada neden hayır denilsin ki? Bir sushi hayranı olan bizler, bugün de İzmir Mekan Rehberi gurme ekibi olarak kendimize resmen bir ziyafet yaşatıyoruz.

Hem de adını altın harflerle kazıyan bir yerde yani Sushico Alsancak ve Bostanlı şubeleri ile İzmirlilere hizmet veren ve Uzakdoğu kültürünü tam manasıyla yaşatan Sushico, bugün bizim favori mekanımız olmayı fazlasıyla haketti.

California Roll ve Philadelphia Roll bizim en beğendiklerimizin arasında. Bugün biraz farklı tatlara yelken açmanızı sağlamak ve güleryüzlü hizmetin nasıl da sizi etkilediğini anlatmak istedik. "Sushi sevmem, ne o öyle" diye burun kıvıranlar lütfen önerdiğimiz bu iki tadı da mutlaka deneyin! Ondan sonra sushi üzerine "bayıldım, keşke daha önce yeseymişim" cümlelerini konuşabiliriz. Biz bir şey söylüyorsak emin olun tecrübeyle sabittir ve vazgeçemeyeceğiniz kadar güzel tatlardır. Bize güvenin!

Lütfen, şimdi izninizle nefes almadan sushilerimizi yemek ve sonra da üzerine İzmir keyfi yapmak istiyoruz. Eğer siz de bize eşlik etmek isterseniz de aynen şu adreslere uğramanızı, bizi ararsanız da ya Sushico'dayızdır, ya da Sushico'da cümlesini bilmenizi isteriz.

Eee hadi o zaman, afiyet olsun!

#İletişim 0232 484 00 70
#Alsancak Şehit Nevres Bulv No:2/F (Swissotel altı)
#Bostanlı Cengiz Topel Cad No:36/A (Vilayet Evi karşısı)

FACEBOOK İLE BAĞLAN