Magazin İzmir
Tanju Dokur
Sağlık & Yaşam | 02.04.2019
Yaklaşık otuz yıldır spor merkezi işletmeciliği yapmaktayım. Hayatım tamamen insanlara sağlıklı yaşamanın yollarını anlatmakla geçti. Eşime, dostuma ve üyelerime her zaman aynı cümleyi kurdum.  ‘VÜCUDUNUZA İYİ BAKIN, YAŞADIĞINIZ TEK YER ORASI’ diye. Düşünecek olursak kelimesi kelimesine doğru bir cümle. Şimdi hep beraber vücudumuza nasıl baktığımızı d..
Sağlık & Yaşam | 03.04.2019
Sağlımız çok önemli. Kime, nereye emanet ettiğimize, edeceğimize çok dikkat etmemiz gerekir. Şimdi bana soracaksınız yazınızın başında uyarı ile başladınız hayırdır, ne oluyor diye. Anlatayım, Efendim internet hayatımıza girdiğinden bugüne kadar her şey çok kolaylaştı. Artık istediğimiz her şeyi nerede olursa olsun alabiliyor, her türlü konu hakkında bilgiye ulaşabiliyor..
Sağlık & Yaşam | 29.04.2019
Yaz ayları yaklaşmaya başladığı zamanlarda bizim de spor merkezimiz hareketlenmeye başlar. Her gelen yeni üyemiz bir iki ayda spor ve iyi diyetle ideal vücuda sahip olabileceğini düşünür ve spor yapmaya başlar. Bu kadar kısa zamanda vücudunuzun size harikalar yaratmasını beklemeyin, olur diyenlere de kesinlikle inanmayın. Spora hayatımızda devamlı olarak zaman ayırsak, bedenen ve ruhen neler kattı..
Sağlık & Yaşam | 30.04.2019
Birinci cemre, ikinci cemre derken İzmir’e bahar geldi, artık gitmez de... Havalar güzelleşmeye başlayınca da üzerimize giydiğimiz kat kat kıyafetler azalmaya ve muhteşem vücudumuz meydana çıkmaya başladı. Kış boyunca vücudumuzun hem sağlıklı, hem de fit şekilde kalması için yaptıklarımızın sonucunu almaya başladık. Acaba meydana çıkan görüntü bizi memnun et..
Sağlık & Yaşam | 13.05.2019
Bu ayki yazımda kilo alma konusunu farklı bir yönden ele alamaya karar verdim. Hoşunuza da gideceğini düşünüyorum. Geçtiğimiz iki haftasonu cok sevdiğim dostlarımın ailelerinin düğünlerine gittim. ilk düğünümüz Denizli’de oldu, ikincisi de İzmir’de. İki düğünde on üzerinde on puan aldı. Mutlululuklar diliyor ve güzel ağırlamalarından dol..
Sağlık & Yaşam | 05.07.2019
Spora Ara Verilir mi? Tabiiki hayır. Bu soruyla karşılaştığımda emin olun tüylerim diken diken oluyor. Sevgili dostlar insan vücudu motora benzer. Bakım yapmazsanız sizi bir gün yolda bırakır. ‘Bu espri değil gerçek.’ Spor canımızın istediği zaman yapacağımız, istediğimiz zaman ara vereceğimiz bir aktivite değildir. Bir yaşam şeklidir.Y emek yemek, su içmek, nefes almak gibi. Sp..
FACEBOOK İLE BAĞLAN