YAŞAM -- 18 Aralık 2017

Yeni Yılda Sevdiklerinize Sağlık ve Huzur Hediye Edin

Magazinizmir
Günlük hayatın hızına bedenimiz ve zihnimiz yetişemiyor.

Uzmanlar hızlı ve streslişehir hayatının en büyük etkisi olarak karşımıza çıkan stres birçok rahatsızlığın sebebi olarak görülüyor.

Yaşam alanlarının daralması, yoğun iş temposu, elektromanyetik kirlenme, doğadan uzaklaşma, yetersiz oksijenlenme, hareketsiz yaşam, yoğun trafik ve daha pek çok sorun, stresin tetiklenmesine neden oluyor.

Şüphesiz ki SPA uygulamaları hayatımızdan stresi uzaklaştırmak, etkilerini en aza indirmek için en etkili ve keyifli olan çözümleri sunuyor.  2018 yılı için sevdiklerine hem değerli, hem de farklı hediye seçenekleri mi arıyorsunuz?

SPA üyeliği hediye edebilir, sevdiklerinizin yıl boyu spor yapmasını, sağlıklı kalmasını termal havuz, yoga, pilates, aquagym dersleri vs. gibi birçok faaliyete katılmasını sağlayabilirsiniz.

Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslardan şikâyet eden sevdikleriniz için masajdan daha güzel bir armağan olamaz.

QUALITASSPA’nın farklı masaj uygulamalarından birini seçebilirsiniz. Bali ve İsveç masajının bir karışımı olarak tanımlanan QUALISTIK Masajı hediye edebilir sevdiklerinizin yorgunluklarından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN