SEYAHAT -- 7 Haziran 2017

La Blanche Resort Spa 12. Yaşını Kutladı

Magazinizmir
Bodrum Turgutreis’teki La Blanche Resort Spa Oteli, 12. Kuruluş yıl dönümünü görkemli bir partiyle kutladı.

Ece Yapı iştiraki olan 362 odalı otel, Türk turizmine 12 yıldır hizmet veren La Blanche Resort Spa Oteli 12 yaş gününü kutladı. 22 bin metrekare alan üzerine kurulu otel için düzenlenen partiye, otel yöneticileri ve misafirler katıldı.

Şirketleri bünyesinde Bodrum Güvercinlik’te La Blanche Island, ve Çanakkale Kazdağları’ndaki taş otel İdaTaşkonak ile turizm sektöründe faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtenTurgutreis’teki La Blanche Resort  Spa Oteli Genel Müdürü İlker Yeşilmen, "Türkiye turizmin daha da ileriye gitmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Denize sıfır konumundaki Turgutreis’teki otelimizde 12. Kuruluşu yıldönümünü kutladık" dedi.

Tesislerinin 400 metre uzunluğundaki plajı , açık havuzları , ailelere özel locaları bulunduğunu belirten Yeşilmen, "Anfi tiyatrosu, eğitici ve öğretici aktiviteleri ile çocuk kulübü, kaydırak havuzları, alışveriş ve bakım merkezleri, toplantı salonları, tenis kortları, gündüz ve gece özel yat turları, kapalı havuzu, masaj ve terapilerin yapıldığı SPA, buhar odası ve Türk Hamamı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz" dedi. Çevreye duyarlı bir tesis olduklarının altını çizen Yeşilmen, Özel Mavi Bayrak Ödüllü olduklarını, uluslararası gıda ve hijyen firmaları tarafından denetlendiklerini ifade etti. Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde İstanbul Marina’da düzenlenen törenle Mavi Bayrak özel ödüllerini törenle aldıklarını söyledi.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN