SEYAHAT -- 13 Mayıs 2016

Boyalık Beach Otel, Yeni Sezona Hazır

Magazinizmir
Dünyanın en gözde tatil beldelerinden Çeşme'de misafirlerine en iyi hizmeti sunan Boyalık Beach Otel, yeni sezon hazırlıklarını tamamladı.

Açık ve kapalı alanlarda 110 ile 450 kişi kapasiteli 4 farklı salonda hizmet veren otel, SPA ve güzellik merkezi, kuaför, fotoğraf çekimi, araç kiralama gibi tüm hizmetleri bir arada sunarak tatilcilere büyük avantaj sağlıyor.
Shine Spa Sağlıklı Yaşam Merkezi, termal havuzlar, kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve fitness merkezinden gün boyunca ücretsiz faydalanabilecek olan misafirler, açık büfe olarak sunulacak akşam yemeklerinde ise Türkiye'nin en iyi mutfak şeflerinin hazırladığı birbirinden güzel lezzetleri tatma fırsatı bulacak.
Çeşme'nin en güzel yerlerinden biri olan Boyalık Beach’te 120 metre uzunluğundaki plajı ve eşsiz peyzajı ile misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunmayı bekliyor.

Ruhunuzu Dinlendirin

Çeşme’nin en güzel plajlarından Boyalık Koyu’nda hizmet veren 5 yıldızlı Boyalık Beach Otel, SPA hizmetiyle de misafirlerinin fiziksel ve ruhsal yenilenmesini sağlıyor. Tatilcilere özel tasarlanan SPA seansları ile tatilcilerin ruhsal ve fiziksel olarak dinlenmesi için eşsiz fırsatlar sunuyor.
Eğitimli ve uzman kadrosu ile müşterileri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile 2016 yaz sezonu hazırlıklarını tamamlayan Çeşme Boyalık Beach Hotel, SPA programı boyunca kendinize has programların da oluşturulması olanağı sağlıyor.

5 Yıldızlı Düğün ve Balayı Keyfi

Açık ve kapalı alanlar olmak üzere 4 farklı salonda düğün organizasyonu yapan Çeşme Boyalık Beach Otel, restoranları, toplantı salonları, barları, yüzme havuzları, sağlıklı yaşam merkezi, termal suyu, geniş ve manzaralı odaları ile hem düğün, hem de balayı için yılın her ayında eşsiz fırsatlar sunuyor. Eğitimli ve uzman kadrosu ile farklı organizasyonlara ev sahipliği yapan Boyalık Beach Otel, farklı balayı paketleri ile de yeni evlenen çiftlere 5 yıldızlı bir tatil keyfi sunuyor.
600 yatak kapasitesi ile yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan otel, toplamda 5 havuzu ile tatilcilerin keyifli dakikalar geçirmesini amaçlıyor. Ayrıca otelde ikisi açık havuz, biri deniz suyu ısıtma ve diğer ikisi de termal olmak üzere 3 kapalı havuz bulunmakta.

Konferans ve Tatilleriniz Artık Bir Arada

Çeşme’nin en gözde plajlarından Boyalık Koyu’nda hizmet veren 5 yıldızlı hizmetin tek adresi Boyalık Beach Otel, misafirlerine hem iş hem de tatil fırsatını bir arada sunuyor. İhtiyaca yönelik salonlarda, uluslararası standartlardaki asansörlü barkovizyon, ses ve ışık sistemi, yüksek hızda kablolu ev kablosuz internet hizmeti, şahsi asistan ve sekreterlik hizmeti, simültane tercüme sistemi, intercom sistem kiralaması, video konferans ve telekonferans teknolojisi, LCD TV, DVD, VCD, Mp3 Player, teknik ekipman desteği ile toplantılara ev sahipliği yapıyor. Yılın 12 ayı açık ve kapalı salonlarda her türkü konferans ve toplantıya ev sahipliği yapan Çeşme Boyalık Beach Otel, bölünebilir salonları, restoranları, toplantı odaları ile toplantı ve kongre organizasyonlarında kusursuz hizmet olanağı sunuyor.

Dünyanın en gözde beldelerinden biri olan Çeşme’de 5 yıldızlı deniz, kum, güneş keyfi yaşamak isteyenlere farklı imkanlar sunan Çeşme Boyalık Beach Otel, farklı organizasyon çeşitliliği ile talep ve ihtiyaçlara anında cevap verecek kadrosuyla yeni sezonda misafirlerini ağırlamayı bekliyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN