SAĞLIK -- 1 Eylül 2016

Net ve Berrak Bir Cilt İçin En İyi Leke Giderici Serum ve Krem

Magazinizmir
Yeni nesil leke giderici krem ve serumları kullanmak için yazın bitmesini beklemeye gerek yok. Güneşli günlerde de cilt tonunuzu eşitlemeniz için en güçlü ürünleri seçtik.

Caudalie, Vinoperfect Radiance SerumKültleşmiş leke karşıtı ürünlerden biri olan serum, içerisindeki üzüm özleri ile daha aydınlık bir cilt isteyenler için de ideal.

Institut Esthederm, Whitening Day CreamÖzellikle gündüz kullanımı için üretilen leke karşıtı nemlendirici, içerisindeki mikro inciler ile var olan ton farklılıklarını da kapatıyor.

Dermalogica, Pure Light SPF 50Yüksek koruma faktörlü bir nemlendirici işlevi de gören krem, içerisindeki peptitler ve yosun özleri ile güneşin sebep olduğu pigment üretimini önlüyor.

Murad, Essential-C Day Moisture SPF 30C vitamini ve yoğun miktarda antioksidan içeren güneş korumalı nemlendirici, kahverengi lekeleri önlemesinin yanı sıra, cildin sıkılığını artırmayı da vaat ediyor.

Shiseido, White Lucent Micro Targetting Spot CorrectorSadece güneşin sebep verdiklerini değil, kalıtsal lekeleri de geçirmeyi hede eyen serumun içerisinde Japon cherry blossom ağacı özleri bulunuyor.

Nuxe, Splendieuse YeuxGöz çevresindeki lekeleri ve kahverengi halkaları hedef alan ince yapılı krem, gücünü kakao, C vitamini, peptitler ve özel bir zence l türünden alıyor.

Estee Lauder, Even Skintone Correcting Cremeİçerisinde mercimek, karpuz ve elma özleri olan nemlendirici krem, gündüz kullanıldığında gün boyunca cildi dış etkenlere karşı güçlendiriyor, geceleri ise cildin hassasiyetini azaltıyor ve aydınlatıyor.

 


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN