HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

SAĞLIK -- 16 Şubat 2018

Gülsha İle Cildi Tazeleme Vakti!

Magazinizmir
Baharın gelişiyle doğa uyanıyor hem ruhumuz hem cildimiz tazelenmeye hazırlanıyor. Ürünlerinde, Isparta’daki yüksek rakımlı gül bahçelerinden elle toplanan "Rosa Damascena" güllerinin özlerini sunan gülsha markasının kurucusu Gülşah Gürkan, bahara taptaze bir merhaba demek için öneriyor.

"Uzun kış aylarında soğuk havanın kuruttuğu ve matlaştırdığı cildi baharla birlikte tazelemek ve yenilemek gerekir. Her mevsim büyük önemi olan cilt temizliği ve tonik uygulamasını baharı selamlarken de günlük bakım rutininde uygulamaya devam etmeliyiz. Cildi peelingle tazelemeli, nemlendirici ve onarıcı yağlarla cildin toparlanmasını sağlamalıyız. Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunduğumuz gülsha cilt bakım serisinden Arındırıcı Gül Tozu’yla cildinizi ölü deriden arındırıp, gülsha Tam Gül Suyu tonik ile tazelik verebilirsiniz. Ayrıca tüm cilt tipleri için günlük kullanıma uygun gülsha Eşsiz Gül İksiri’nde yer alan gül esansiyel yağıyla nemlendirebilirsiniz."

ATÜ Duty Free’lerde parfüm ve kozmetik alanındaki ilk Türk markası olarak olarak yer alan gülsha’nın ürünleri; İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Dalaman ve Medine olmak üzere 7 havalimanından, seçili eczanelerden ve www.gulsha.com.tr adresinden satın alınabilir. Ayrıca, başta Türkiye olmak üzere ABD, Çin, Hong Kong ve Singapur’da 700’ün üzerinde satış noktasında bulunuyor.

 

3 Adımda Gülsha Güzelliği Nedir?

Temizleme

Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan gülsha, cilt bakım ailesine yeni katılan Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu ile cilt temizliğinde iddiasını ortaya koyuyor. Hassas misel teknolojisi ve sakinleştirici tam gül suyu esas alınarak hazırlanan eşsiz formül, cildin nemini yok etmeden tek adımda tüm çevresel kir ve makyaj kalıntılarını gülsuyunun tazeliğiyle temizliyor.

Misel Suyunun ardından uygulanması önerilengülsha Arındırıcı Gül Tozu, cildi ölü deriden arındırırken pürüzsüz ve parlak hale getirıyor. Gülsuyuyla karıştırılarak taze köpük kıvamına getirilen gül tozları, yüz ve boyun bölgesine yuvarlak hareketlerle uygulanıyor ve durulanıyor.

Canlandırma

Sprey olarak veya bir pamuk yardımıyla kullanılabılen gülsha Tam Gül Suyutonik, cildi antioksidan içeriğiyle koruyor, tazeliyor ve aromaterapik etkisiyle rahatlamaya yardımcı oluyor.

Nemlendirme

Gülsha Eşsiz gül iksiri,cilde doğal nem kazandırıyor, aynı zamanda parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçeriğinde bulunan yüksek orandaki saf ve değerli gülyağı sayesinde, antiaging etkisi yaratıyor.

Gülsha Gece Gül İksiri sıkı ve tazelenmiş bir cilde uyanmak için tasarlanan formülüyle, zamanla oluşabilecek kırışıkları ve sarkmaları önlemeye yardımcı oluyor. Yüz kontürünü şekillendirmeye yardımcı iksir, eşsiz peptid karışımıyla zenginleştirilmiş ve yüksek kalite hyaluronik asitle harmanlanmış gül esansiyel yağı içeriyor.

Gülsha ürünleri paraben, alkol, SLS, mineral yağ, renklendirici ve parfüm içermiyor. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

 

 

Sakinleştirici Tam Gül Misel Suyu (200 ml): 54 TL
Arındırıcı Gül Tozu (40gr) : 69TL
Tam Gül Suyu (200ml) :62 TL
Tam Gül Suyu Sprey (50 ml) :30 TL
Eşsiz gül iksiri (20 ml) :149 TL
Gece Gül İksiri (20 ml) :149 TL

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN