MODA -- 6 Şubat 2018

Panthère de Cartier; Panterin Yeni Yolculuğu

Magazinizmir
Cartier’nin 1980’lerdeki görkem simgesi Panthère de Cartier, geçtiğimiz yıl 14 referans modelle alışılmış çizgilere her zamankinden daha fazla meydan okuyarak geri dönmüştü.

Öncelikle bir mücevher, ardından saat olarak bir Cartier tasarımı olduğu hemen göze çarpan bu muhteşem dönemin simgesi Panthère de Cartier, bilekleri 2 ve 3 tur dönen yeni bilezik modelleriyle daha da feminen bir görüntüye ve dokuya sahip. Yeni modeller, beyaz, sarı ve pembe altın modellerinin yanı sıra, pırlantalı veya limitli sayıda üretilen özel modelleriyle de görsel ihtişam sunuyor. Bir panterin yürürken sırtının aldığı formu akıcı bir hareketle saatlerin bileziklerine uyarlarken, Cartier'nin ikonik figürü, saate zarafet ekliyor. Ovalleştirilmiş köşeli kasa yapısı ve değerli materyaller ile bezenen modellerin uzun bilezikli yapıları, bilekte 2 veya 3 tur dolanarak, saatlerin mücevher yapısını güçlendiriyor.Cartier Révélation d’une Panthère; Teknik İnovasyon Panthère'e Hayat Verdi

Limitli sayıda üretilen Cartier Révélation d’une Panthère, siyah, yeşil ve kırmızı renklerde toplam 100 adet tasarlandı. Toplam 2.15 karat pırlantaya sahip model, 37mm pembe altın kasaya sahip ve bezeli pırlanta ile kaplı. Kum saati efekti yaratan kadrandaki panter figürü, ince borular içinden geçen altın kürelerin hareketi ile sağlanıyor. Cartier Révélation d’une Panthère, Cartier’nin ‘saklambaç’ sihrinin en yeni oyuncusu. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN