MODA -- 28 Şubat 2018

Kiğılı ile Dört Mevsim Şık ve Rahat

Magazinizmir
Kiğılı, birbirinden şık parçalarıyla erkeklerin hayatlarının her anında iyi görünmesini ve konforlu hissetmesini sağlıyor.

Yüzde 100 pamuktan üretilen, ince ve nefes alan vual kumaştan gömlekler ipek benzeri görünümleriyle çok şık ve dört mevsim kullanıma uygun. Eskitilmiş görüntülü slim fit pantolonlar vintage bir görünümü garantilerken, pamuklu spor pantolonlar ise rahat kesimi ve terletmeyen yapısıyla konfordan yana olanların tercihi oluyor.

Kiğılı, her ana uygun yüzlerce parçadan oluşan koleksiyonlarıyla erkeklerin hayatına rahatlık ve şıklık katmayı sürdürüyor. Erkek gardıroplarının vazgeçilmezi haline gelen parçalarla dört mevsim tarz sahibi bir görünümü garantiliyor.

İpek Görünümlü Vual Kumaştan Gömlekler

Kiğılı koleksiyonunun en dikkat çekici parçalarından biri vual kumaştan üretilen gömlekler. Yüzde 100 pamuklu, hafif, ferah, ince ve nefes alan bu gömlekler, parlak ve kaygan görünüme sahip olmaları nedeniyle ipek kumaş görünümüne sahip. Her mevsim tercih edilebilen bu gömlekler spor kombinlerle kullanılabiliyor; arzu edilirse ceket içine giyilebiliyor. Farklı baskı ve desenleriyle pek çok farklı tarza uyum sağlıyor.

Vintage ve Spor Tarzın Temeli Pantolonlar

Kiğılı pantolonlarda pek çok farklı tarz sunuyor. Eskitilmiş görünümüyle slim fit pantolonlar, vintage tarzın temel parçalarını oluşturuyor. Tişört, gömlek, triko veya ceketlerle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Pamuklu kumaşla hazırlanan spor pantolonlar ise, rahat ve terletmeyen yapısıyla, hayatının her alanında konfor arayan erkeklerin tercihi oluyor.

Kiğılı Hakkında

Türkiye’de erkek hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı 1938’de kuruldu. Bugün Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut markalarıyla, yurtiçinde toplam 67 ilde 225 mağazada ve yurtdışında 15 ülkede 26 satış noktasında hizmet veriyor. Çağdaş, akılcı ve stil sahibi erkekler için, her günde ve her ortamda rahatça giyilebilecek şık ve konforlu parçalar yaratıyor. Müşteri memnuniyetini odağına alan uygulamaları, mağazacılık, insan kaynakları ve teknoloji alanlarında benimsediği yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla, Türkiye’de hazır giyim ve moda alanında söz sahibi lider markalardan biri olarak yoluna devam ediyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN