MODA -- 12 Eylül 2018

Kenzo Takada'dan Raşit Bağzıbağlı'ya Tam Not

Magazinizmir
Ünlü Modacı Raşit Bağzıbağlı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, RASHID hazır giyim markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunu 11 Eylül Salı günü Zorlu PSM’de büyük ve görkemli bir şovla podyuma taşıdı.

Defilenin açılışını RASHID hazır giyim markasının kampanya yüzleri olan ve ünlü modacının yeni nesil top modeller olarak işaret ettiği 4 güzellik kraliçesi;
2015 Miss Turkey Güzeli Ecem Çırpan,
2016 Miss Turkey Güzeli Buse İskenderoğlu,
2017 Miss Turkey Güzelleri Pınar Tartan ve Yasemin Çoklar ile birlikte yaptı.

Koreografisi; ünlü koreograf Yasin Soy tarafından yapılan görkemli defilede, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, 40 parçadan oluşan koleksiyonunun tanıtımında 35 model görev aldı. Defilenin en ilgi çekici anı ise Türk İskoç Asıllı büyük beden model olan Alev Karslı’nın podyuma çıkması oldu. 44 Beden elbiseyle podyuma çıkan Alev Karslı ünlü modacı tarafından keşfedildi.

Ağırlıklı olarak; Lacivert, Gri, Kırmızı renklerin hâkim olduğu RASHID hazır giyim Koleksiyonu genç, sexy ve feminen kadınlara hitap ediyor. 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda 36’dan 44 bedene kadar seçenekleriyle 2.500TL - 8.000TL arasında fiyatlarla RAŞİT BAĞZIBAĞLI mağazalarında satışa sunulacak.

Ünlü modacının hazırlamış olduğu görkemli defile moda haftasının en iyisi olarak gösterilirken tam bir yıldızlar geçidi yaşandı. Yıldızların ilgisinin büyük olduğu defileyi izlemeye gelen arasında Aslıhan Tandoğan, Dilan Deniz ve Dünyaca Ünlü Modacı Kenzo Takada, Naz Elmas, Nil Bentürk ve Emel Ayaydın gibi ünlü isimler de vardı. Yıldızların instagram hesaplarından büyük övgüler yağdırdığı ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı defilesinin sonunda büyük tezahürat ve alkış eşliğinde podyuma çıktı

Dünyaca ünlü modacı Kenzo Takada ve Dilan Çiçek defileyi birlikte izledi. Dilan Çiçek defileyi canlı yayınla instagramında paylaştı. Defile sonrası moda dünyasının efsane ismi Kenzo Takada; Raşit Bağzıbağlı’yı backstagede ziyaret ederek, tebriklerini sundu. Raşit Bağzıbağlı ise; “Moda dünyasının dev ismi Kenzo Takada’nın benim defilemi izlemesi benim için büyük onur ve gururdur.” dedi… Raşit Bağzıbağlı, Kenzo Takada ile objektiflere poz verdi.

Moda dergilerinin ve moda bloggerlarının ilgisinin büyük olduğu bu özel defile de moda dünyasının Lordu Raşit Bağzıbağlı tam not aldı.
Mercedes Benz Fashion Week kapsamında düzenlenen ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı defilesine profesyonellerin hizmetine sunduğu yeni ürünler ile Türk ve Dünya kozmetik pazarındaki yerini geliştirerek bu sektörde kalıcı ve etkin bir Türk markası olmayı hedefleyen DNG GLOBAL markanın ürünlerinden biri olan Barcode Professional sponsorluğunda gerçekleşmiştir. Publicon Ajans aracılığında Raşit Bağzıbağlı ve Barcode Profesional bu sene işbirliği sağlanmıştır.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN