MODA -- 28 Kasım 2016

Fashion Week İçin Nefesler Tutuldu

Magazinizmir
Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Otel’de gerçekleştirilecek olan "İzmir Fashion Week" bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ege Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek olan organizasyonda, ünlü tasarımcıların ve firmaların yeni sezon kreasyonları sergilenecek. Fashion Week kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler, seminer, workshop, söyleşi, sergiler de organizasyona renk katacak.

Günde 3 Defile

İzmir’i Avrupa’nın sayılı moda merkezleri arası sokmak için çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyleyen Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl gerçekleşecek olan "İzmir Fashion Week"in görkemli etkinliklere imza atacağını söyledi.
Günde 3 seans olarak gerçekleştirilecek olan defileler İzmirli moda severlere görsel bir şölen yaşatacak. Defilelerden sonra yapılacak After Party’lerle renklenecek olan Fashion Week, ünlü isimleri bir araya getirecek.

Yerli Mankenler Sahne Alacak

Bu sezon 4.sü düzenlenen İzmir Fashion Week’te tamamen yerli mankenlerin kullanılacağını açıklayan Özden, "Geçen dönem olduğu gibi yine Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan ve Simge Tertemiz gibi ünlü mankenleri de podyuma taşıyacağız. Aynı zamanda Türkiye’nin tanınmış modacıları bu büyük organizasyon içinde kreasyonlarını sergileyecektir. İzmir Fashion Week’in koreografı Akif Örük RUNWAY defilelerin İzmir Hilton’da aşağıda detayları yer alan program çerçevesinde gerçekleştirilecek. Tüm İzmirli moda severleri İzmir’in görkemli etkinliğine davet ediyoruz" diye konuştu.

Etkinlik Programı

5 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Nur Karaata "capricious", saat 20:00’da Esin Özyiğit "Timeless", saat 21:30’da Dilek Süslüer "Tempo Di Festa",

6 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Fc Plus "Reflection", saat 20:00’da Şiyar Akboğa "Copmlex", saat 21:30’da Yiğit Eryendi "ELYSIUM",

7 Aralık 2016 tarihinde saat 19:00’da Sinem Mardi "Karavaşların Özgürlüğü", saat 20:00’da Misette by Ayşegül Köroğlu "Love & Soul", saat 21:30’da Murat Acar "Matador" temalarıyla gerçekleşecek.

Aynı zamanda 5 Aralık 2016 saat 17:00’de Emre Erdemoğlu ile "Modada Son Trendler" ve EİB XII. Moda Tasarım Yarışması düzenlenecek olup, 6 Aralık 2016 saat 17:00’de Ümit Temurçin ile "Madalyonun diğer yüzü" söyleşisinde, Ju İstanbul, Ahsen Uğurlu, Duygu Alptekin, Anıl Tiryaki moda sohbetinde davetlilere buluşacak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN