HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MODA -- 11 Kasım 2017

Didem Soydan ve Umut Eker Levi's'ın 50. Yılını Kutladılar

Magazinizmir
Zamansız şıklığın sembolü Levi's, iknoik ürünü Type III Trucker'ın 50.yıldönümünü Umut Eker ve Didem Soydan'ın tasarım ceketiyle kutladı.

Levi's'ın 60'lardan bu yana moda dünyasına yön veren ürünü Type III Trucker 50 yaşında! Yarım asırdır moda tutkunlarının vazgeçilmezi olan ikonik ürün için İstinye Park Boyner mağazasında kutlama etkinliği düzenlendi.

Partide, moda ikonları Umut Eker ve Didem Soydan'ın birlikte hazırladığı özel tasarım Type III Trucker'ın da tanıtımı yapıldı.

Levi's Türkiye, ikonik Trucker'ın 50. yıldönümünü kutlamak için Türkiye'de kendi alanlarının ikonik isimleri olan Didem Soydan ve Umut Eker'le birlikte çalıştı. Her 2 ismin ortak tasarımıyla benzersiz bir ceket hazırlandı. İkilinin tasarladığı ve yalnızca 50 adet üretilen özel tasarım Trucker, seçili Boyner mağazaları ve Hole Academie'de satışa sunuldu.

İstanbul'un otantik yapısını modern dokunuşlarla tamamlayan özel tasarım ceket, hem kadınlar hem erkekler tarafından giyilebiliyor. Umut ve Didem’in yeni tasarımı, Türk motiflerini modern İstanbul alt kültürüyle birleştiriyor.

Ceketin ön kısmında Umut Eker ve Didem Soydan'ın dövmelerinin işlendiği nakışlar yer alıyor. Arka kısmında ise özgün motiflerle süslenmiş kilim detayı bulunuyor. Umut Eker etkinlikte hazırladıkları cekete şöyle değindi: "Levi's ile ortak olarak yaptığımız bu iş, karmaşayı, çok kültürlü yaşamı, çeşitliliği, markanın güçlü mirasını, doğu ile batı arasındaki harmanı, İstanbul'u eşsiz kılan enerjiyi vurgulamak istedik."


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN