MODA -- 20 Şubat 2018

Bu Kez Hedef Podyumlar Değil, Sokaklar!

Magazinizmir
İlk olarak, Londra sokaklarında deneme sürüşüne çıkan Fineapple, iddialı ve ses getiren tasarımlarıyla İstanbul sokaklarına doğru harekete geçti!

Feminen ve maskülen çizgileri harmanlayarak renk istilasıyaratan Fineapple, podyumları değil street style lookları ile sokakları mesken tutmayı hedefliyor!

Yeni nesil özgür ruhların, Cuma gecesinden hafta içine doğru sokaklarda boy gösterecekleri bir koleksiyon yaratan Fineapple; fosforlu renklerin yanında sezonun popüleri metalik renklerle açılışı yapıyor.

Sıkıcı gardroplarınıza renkli ve iddialı bir kürkle dokunuş yaparak stilinize baştan aşağı havalı bir görünüm kazandırmak Fineapple ile mümkün. Koleksiyonun esprili desenlerini, minimal bir kombinle bir arada kullanmak, yanınızdan geçenleri uykuların uyandıracak bir halde! Fineapple’ın cesur parçalardan yarattığı bu koleksiyon, Londra sokak stilinde bile ses getirdiğinden, İstanbul ahalisini teste tabii tutacak gibi görünüyor!

Ruh hallerinin iniş çıkışlı olduğu bu dönemde giyinildiği anda duygu durumunu uçuşa geçiren ve attığınız her adımda kendinizi bir podyumda hayal ettiren bu cüretkar koleksiyon, kemeri işlevli hale getirmiş bel çantalarından, capcanlı kürklerden, geometrik çizgili toplardan, boyunuzu geçen çizmelerden, esprili çıkartmalardan ve dahasından oluşuyor! Gidin, bulun ve alın! Cesaretinizi üstünüzdekilerle yansıtın!

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN