''Barış Arduç X New Balance'' Koleksiyonu İİçin Kamera Karşısına Geçti

Barış Arduç'un spor tutkusunun New Balance deneyimiyle birleştiği "Barış Arduç X New Balance" sonbahar kış koleksiyonunun çekimleri gerçekleşti.Koleksiyon tanıtımı için Emre Güven’in objektifi karşısına geçen Barış Arduç, geçtiğimiz sezon lansmanı yapılan Barış Arduç X New Balance koleksiyonunun sonbahar kış parçalarıile poz verdi. 15 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen ve tüm gün süren çekimlerde Barış Arduç, koleksiyondan 10 parça giydi.

Barış Arduç’un Uzakdoğu felsefesinde tanıştığıve kendiyaşamında benimsediği değerlerden ilham alan koleksiyon, enerjinin harekete dönüşmesini sembolize eden ses dalgaları ile şekilleniyor. İlkbahar yaz sezonunda respect(saygı), honour(onur), loyalty(sadakat) ve compassion(merhamet) duygularının verdiği ilhamla hazırlanan tasarımlar, sonbahar kış sezonunda “honesty(dürüstlük), integrity(doğruluk), courage(cesaret)” değerlerini hatırlatıyor.

Barış Arduç’un performans anındaki stiliyle, günlük stilini bir arada sunan 20 parçadan oluşan koleksiyon www.newbalance.com.tr ve New Balance mağazalarında satışa sunulacak.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Barış Arduç, New Balance, Barış Arduç X New Balance, New Balance Marka yüzü, Barış Arduç New Balance