MAGAZİN -- 26 Aralık 2016

Yılın En Kalabalık Son Selfisi Ünlü Oyuncular Tarafında Optimum'da Çekildi

Magazinizmir
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, "Sen Sağ Ben Selamet" filminin galasında genç kuşağın sevilen oyuncularını hayranlarıyla bir araya getirdi.

24 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirilen gala öncesinde "Sen Sağ Ben Selamet" filminin başrol oyuncuları ve yapım ekibi, Optimum ziyaretçileri ile birlikte yılın en kalabalık selfisine imza attı.

Ersoy Güler’in yönettiği "Sen Sağ Ben Selamet" filminin İzmir galası Optimum’da coşkulu bir kalabalık ile gerçekleşti. Filmin ünlü oyuncuları ile İzmir Optimum ziyaretçilerinin bir araya geldiği galada yılın en kalabalık son galaselfisi çekildi.

İzmirliler, "Sen Sağ Ben Selamet" Filmini Oyuncular İle Birlikte İzledi

İzmir Optimum’da düzenlenen "Sen Sağ Ben Selamet" filminin galası öncesinde başrol oyuncuları, ziyaretçilerle bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi. Hayranlarından gelen soruları yanıtlayan ünlü isimler arasında "Cevahir" karakteri ile tanınan Ufuk Özkan’ın yanı sıra Burçin Bildik, Lale Başar, Murat Kocacık, Emrah Özdilek, Gamze Aydoğdu, Gizem Koçak ve yönetmen Ersoy Güler vardı. Söyleşinin ardından ünlü isimler ve sinemaseverler, komedi ve aksiyon dolu "Sen Sağ Ben Selamet" filmini Optimum Outlet AVMCinemaximum salonlarında birlikte izledi.

Filmin Konusu

Üç kaçağın yolu sık sık kesişmektedir. Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar, aynı yolun yolcularıdır. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu daha vardır; Goril Behlül. Araçlarının çarpışmasından sonra başlarından macera dolu komik olaylar geçecektir. Bu üç kaçağın sürükleyici aksiyon, komedi ve maceralarını konu edinen filmin oyuncu kadrosunda ise Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay, Lale Başar,Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık, Müge Uzel, Gamze Aydoğdu, Emrah Özdilek ve Savaş Alp Başar yer alıyor.
Yapımcılığını Süreç Film, İnci Gündoğdu Ve İsmail Gündoğdu’nun yaptığı "Sen Sağ Ben Selamet" filminin yazarlığını ve yönetmenliğini Ersoy Güler üstleniyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN