MAGAZİN -- 2 Eylül 2016

Ünlülerin Severek Kullandığı Çantalar

Magazinizmir
Stilimizin en iddialı parçalarından olan çantaların değerini ne kadar anlatsak az! Zira onları dünyaca ünlü isimlerin ellerinde görünce kalbimizin nasıl çarptığını da anlatmamız imkansız.

Ancak size bu çantalara akıllı alışveriş ile uygun fiyatlara sahip olabileceğinizi söylesek? Şimdi ilginizi çektik sanırım. O halde yazımızı okumaya devam edin. İşte ünlü isimlerin vazgeçemediği çantalar..

Rihanna'nın Favorisi: Louis Vuitton

Moda ve ikon kelimeleri bir araya geldiğinde ilk olarak akla Rihanna geliyor. Özel hayatı, kariyeri ve moda konusundaki zevki ile daima göz önünde olmayı başaran Rihanna, pek çoğumuzun olduğu gibi bir Louis Vuitton hayranı. Ünlü Fransız markanın koleksiyonlarından bir seçkiyi gardırobunda barındıran Rihanna, sokak stilinde de çoğunlukla bu markayı tercih ediyor. Siz de hem akıllı alışveriş ile bilinçli tüketime destek olmak hem de modayı yakından takip etmek için Rihanna'nın favori markasına göz atın!

Yeni Stil İkonunun Seçimleri

Yeni ve genç stil ikonlarından ve Kardashians familyasının genç üyelerinden Kendall Jenner, giydikleri ile daima zirvede. Tüm tasarımcılar onu giydirmek ve podyumlarında yürütmek için peşinde koşuyor. Stil sahibi olduğu kadar çalışkan da! Sokak stiline ise diyecek kelime yok. Casual tarzı ile kalbimizin stil ikonu olan Jenner, çanta seçimini genellikle Givenchy ve Celine'den yana kullanıyor. Bize de onu takip etmekten başka yapacak bir şey kalmıyor!

Gossip Girl'ün Yıldızı

Moda haftalarının aranılan ismi, front-row'un vazgeçilmeyen prensesi Blake Lively, düzgün fiziği ve ikonik stili ile sabahın erken saatlerinde bile daima şık görünen nadir isimlerden. Karl Lagerfeld ile dostluğu, müthiş yakışıklı kocası, hamilelik zamanlarında bile stilinden taviz vermeyen ikonik parçalarıyla, o moda dünyasının prensesi. Uzun süre zirvede kalan Gossip Girl dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu, kırmızı halıda seçtiği elbiseler ile aklımıza kazındı. Sokak stili ile bu beğeninin devamını hakkıyla yerine getiren Lively, özel hayatında seçtiği çanta tasarımlarıyla da kalbimizi kazanmaya devam ediyor. Lively'nin en yakın arkadaşı mı? Tabii ki ikonik Chanel modelleri!


.
.
.

FACEBOOK İLE BAĞLAN