MAGAZİN -- 17 Ağustos 2016

Ünlülerin Kullandığı Parfümler

Magazinizmir
Ünlülerin kırmızı halıda, günlük yaşamlarında hangi kokularla baş döndürdüğünü merak ediyor musunuz? İşte, ünlü kadınlar ve parfüm seçimlerini sizler için araştırdık.

Parfümler kadınların olmazsa olmaz listesinde başı çekiyor. Sizin favoriniz; çiçek kokulu ferahlatıcı parfümler mi, meyve özlü şeker kokan parfümler mi yoksa ağır ve kendini belli eden parfümler mi? Bize sorarsanız, hepsinin ayrı yeri ve zamanı var. Peki, taktıkları tokaya kadar bildiğimiz ünlülerin favori parfümleri hangisi bilmek ister misiniz?

Gucci Priemere, Blake Lively'nin sık sık kullandığı parfümlerin başında. Feminen bir kıyafetle kullandığında, parfümün feminen notalarının kokusunu duyan ünlü oyuncu, maskülen bir kıyafet
giydiğinde ise parfümün özündeki odunsu kokuları fark ettiğini söylüyor.

Tarzına ve asaletine hayran olduğumuz Charlize Theron, Dior J'adore parfümünü sıktığında kendine olan güveninin arttığını hissederken, Game of Thrones dizisininin Khaleesi'si Emilia Clarke, çok fazla aşina olmadığımız bir marka olan Le Labo'nun Santal 33 parfümünü her sıktığında bolca iltifat alıyormuş. 

Emma Stone favorisi Chanel Gardenia parfümünü her zaman yanında taşıyormuş. Ona huzur veren bu parfümü uykuya dalmakta zorlandığı zamanlarda yastığına sıkmanın iyi bir uykuyu garantilediğini söylüyor. Gigi Hadid, reklam yüzü olduğu Tommy Hilfiger'ın yeni parfümü The Girl'ü tercih ederken, Kim Kardashian klasik bir parfüm olan Michael by Michael Kors'u kullanıyor.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN