MAGAZİN -- 12 Temmuz 2016

Twittperisi.com Yayın Hayatına Başladı

Magazinizmir
Sosyal medyanın ilk hızlandığı yıllarda Twitter'da twitt_perisi nick name ile giriş yapan,sonrasında instagramla beraber kendini de artık saklamayan,twitt_perisi "İrem Moralı", senelerce bir çok web sitesi,cemiyet ve magazin dergilerinde köşe yazarlığı yaptıktan sonra; nihayet şimdi www.twittperisi.com isimli kendi web sitesini kurdu.

Yazmanın kendisi için terapi olduğunu ifade eden görüştüğümüz twitt_perisi, www.twittperisi.com sitesinin henüz 4.günündeyken 40 bin tıklanmış oluşunun mutluluğunu yaşıyor. "Yazılarımı özlemiş olan takipçilerimden mailler,mesajlar alıyordum ancak bu kadar da çok özlendiğimi bilmiyordum. Yazdıklarımla, ne kimseyi incitmek,ne kırmak niyetindeyim. Kaldı ki çevremin genişliğini bilenler,hayatım boyunca kimlerin de nelerine şahit olduğumu veya duyduğumu da tahmin ederler. Benim yazılarım genellikle etkilendiğim bir mekan,gittiğim bir restaurant,hoşuma gitmeyen yanlış davrandığını düşündüğüm bir işletme (ama yine kırmadan kimsenin ekmeğiyle oynamadan) veya kadın erkek ilişkileri üzerine düşüncelerimden oluşan yazılardır. Ben,magazinci değilim,hiç olmadım. Olmak isteseydim,magazin Dünyasına bu kadar yakın olan belki de ilk magazinci olurdum. Ancak ben arkadaşlarımın,dostlarımın özelini klavyeme dökecek insan asla olamadım, olmam da. Okuyuculara yazılarımda; samimiyet,doğallık,içten yorumlama bulacaklarının garantisini kesinlikle verebilirim.

Sitem henüz çok yeni ancak çok güzel yorumlar alıyorum. Bu beni son derece mutlu ediyor. Zaman içerisinde siteme yeni yazar arkadaşlarım da katılacaklar ve ayrıca magazin kısmında da sanat camiasından,müzik piyasasından yeni haberleri alabilecek,sağlık,moda kısımlarından da değişik haberlerimizle keyifle okuyacağınız bir site bulacaklarına inanıyorum" dedi. Bizler de magazin izmir ekibi olarak, www.twittperisi.com sitesiyle twitt_perisi 'ne başarılar diliyoruz.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN