MAGAZİN -- 21 Ekim 2016

Türkiye'nin İlk ve Tek Mice Fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017 Tüm Renkleri Bir Araya Getiriyor

Magazinizmir
İstanbul, 22-24 Şubat 2017 tarihleri arasında dördüncüsü gerçekleşecek olan Türkiye'nin tek, dünyanın ise en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik fuarına ev sahipliği yapacak.

İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de gerçekleşecek olan fuar, zirveden görkemli partilere, seminerlerden B2B görüşmelerine kadar dolu dolu içeriğiyle yerli ve yabancı konuklarını ağırlayacak.

Turizm Medya Grubu tarafından 2014 senesinden bugüne düzenlenen kongre toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Exhibition gelecek yıl yine dolu dolu içeriğiyle Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Üç gün sürecek fuar toplantı otelleri, kongre büroları, etkinlik planlayıcıları ve kongre organizatörlerini dev buluşmayla bir araya getirecek. Fuarda oteller, etkinlik yönetimi, sahne dekor tasarımı, transfer, dönemsel insan kaynakları, ses – ışık, görüntü, video, etkinlik teknolojileri ve dijital çözümler gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar stant açacak.

İstanbul’un önümüzdeki yıl dördüncü kez ev sahipliği yapacağı, kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün lider buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition’ı geçen sene Türkiye ve dünyadan toplam 14 bin 496 kişi ziyaret etti. Fuarda 39 ülkeden 200 yabancı hosted buyer, yurt içi pazardan 400 kurumsal satın alıcı şirket, 150 visitor Hosted Buyer yani toplamda 750 Hosted Buyer ağırlandı. Yoğun bir ticari işbirliği ağı oluşturan fuarda, üç gün boyunca düzenlenen toplam 25 ayrı oturumda ise 62 konuşmacı ziyaretçilerle bir araya geldi.

Ataman: "Tüm Renklerimizle Bir Araya Geliyoruz"

Turizmi geri kazanmak adına bu sene "Tüm renklerimizle bir aradayız" mottosuyla yola çıkan Turizm Medya Grubu, sektörün tüm aktörlerini bir araya getirerek MICE endüstrisinin öneminin altını çiziyor. Turizm Medya Grubu Başkanı Volkan Ataman, "Son yıllarda ülkemizde yaşanan olumsuz gelişmelerin turizmde yol açtığı kayıpları yılın 12 ayı sürdürülebilen kongre, toplantı ve etkinlik (MICE) turizmi ile geri kazanılacağına dikkat çekerek, ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017 ile tüm sektörü bir araya getiriyoruz. Dolu dolu içeriğimiz ile üç gün sürecek fuarımızda yerli ve yabancı partnerlerimizi ağırlayarak MICE turizminde dev bir adım ile yolumuza devam ediyoruz" şeklinde açıklama yaptı.

3 gün sürecek dördüncü ACE of M.I.C.E. Exhibition 2017’nin bu sene öne çıkan oturumları arasında; MICE profesyonellerinin geleceği inşa etmek üzere bir araya geleceği çalıştay, spor etkinlikleri oturumu, iletişim dernekleri buluşması ve geçen senenin ilgi çeken oturumu MICE’ın Cinleri yer alacak. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek Network aktiviteler, MICE sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan AMEzing Parti ve birbirinden renkli etkinlikler 2017 yılına damgasını vuracak.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN