MAGAZİN -- 9 Ağustos 2016

Türkiye Güzelini Seçiyor

Magazinizmir
İzmir'de organize edilen Türkiye'nin en prestijli model yarışı Miss&Mr Model Of Turkey 16 yılın en çok katılımıyla gerçekleşen yarışmanın ilk ön elemesi İzmir'de tamamlandı.

Rönesans ajansın sahibi Akif Örük tarafından 16 yıldan beri yapılan yarışmaya bu yıl Türkiye çapından toplam 3.900 başvuru geldi. İzmir Mövenpick Otel’de gerçekleşen ön elemenin ardından toplamda 144 bayan aday arasından 35 bayan model adayı, 165 bay arasından ise 26 bay model adayı seçildi.14 Ağustos İstanbul Hilton Kozyatağı Otel’de yapılacak ön elemeden sonra, yarı finale kalan adaylar belli olacak.Yarışmanın finali Finali 6 Eylül 2016 tarihinde DoubleTree by Hilton otelinde gerçekleşerecek Türkiye güzelini seçecek.

Jüride Yer Alan İsimler;

Kurucu Başkanı Akif Örük,Stylist İpek Örük,Pana Film Cast Diretörü Erdem Ergüney, Mövenpick Otel Aslıhan Özgür, Tasarımcı Ayşegül Köroğlu, Tasarımcı Dilek Süslüer, Genel Koordinatör Şeref Güzel,Cast Director Gizem Bölük,Tasarımcı Yiğit Eryendi, Ayrıca 2015 yılının birincileri Büşra Canbaz ve Fırat Eti de jüride yer aldı. 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık

FACEBOOK İLE BAĞLAN