MAGAZİN -- 1 Temmuz 2016

Teos Sakin ve Gaziemir Rotary'de Bayrak Değişimi

Magazinizmir
Gaziemir Rotary Kulübü ve Teos Sakin Rotary Kulübü Kaya İzmir Thermal Convention'da düzenledikleri törenle 2016-2017 Döneminin bayrağını yeni dönem başkanlarına teslim etti.

 Törene Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanı Reha Akın, yeni dönem Federasyon Başkanı İsmail Rodoplu, gelecek dönem Federasyon Başkanı Lütfi Demir ve geçmiş dönem Federasyon Başkanı Güneş Ertaş'ın yanı sıra bölge görevlileri ve çok sayıda kulüp üyesi katıldı.

Törende konuşan Gaziemir Rotary Kulübü Başkanı Gökşin Akçalı 15 yıl önce kurulan kulübün küçük adımlarla büyüyerek bugünlere geldiğini ve kulüp üye sayısının bu yıl yüzde yüz artarak iki katına çıktığını söylemekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Bayrağı teslim alan yeni dönem Başkanı Demet Özkeleş ise Gaziemir Rotary Kulübü'nün öncelikli alanı olan çocuklar ve gençlere yönelik çalışmalarının bu yıl da tüm kulüp üyelerinin çalışmaları ile artarak devam edeceği söyledi.

Devir Teslim töreninde konuşan diğer isim Teos Sakin Rotary Kulübü Başkanı Dilek Almaç ise "bu sene göreve başladığım günden beri ülkemizde yaşanan terör olayları nedeniyle zor günler yaşadık buna rağmen acıların içerisinde topluma faydalı olmaya çalıştık. Toplum birliklerinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördük zor günlerden geçiyoruz bu nedenle daha çok şey üreterek daha çok insana dokunarak yaralarımızı saralım daha çok birlik beraberlik içerisinde topluma faydalı olalım" şeklinde konuştu. Görevi teslim alan Ramiz Cepkenli ise birlik beraberlik içerisinde topluma faydalı projeler üreterek çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.

Tören kulüp üyelerinin plaketlerini almalarının ardından sona erdi.

FACEBOOK İLE BAĞLAN