MAGAZİN -- 28 Eylül 2016

Sunis'te Hande Yener ve Volkan Konak İle Bayram Coşkusu

Magazinizmir
Kurban Bayramı’nın ilk günü Sunis Hotels Efes Royal Palace’de konser veren Volkan Konak ve üçüncü günü sahneye çıkan Hande Yener, tatilcilere eğlenceli iki gece yaşattı.

Geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "Ülkeyi terk edip Amerika’ya yerleşiyor" haberlerine çok bozulan ve konuyla ilgili açıklamada bulunan Volkan Konak, "Kızımı istersem Amerika'da okuturum istersem Mars'ta istersem de Brezilya'da. Haber böyle yazılsa sorun değil.

Ama o haber çok okunup öne çıksın diye ülkeyi terk ediyor diye yazılmış. Bu hoş değil. Banka mı dolandırdım da terk ediyorum yoksa Fethullahçı olduğumdan mı terk ediyorum? Böyle bir şey olabilir mi? E ben de bu sefer sövüyorum. Ben Sıla kadar uygar değilim, kentli değilim, köy çocuğuyum, darlandımmı söverim.

Biz Karadenizliyiz, fitilimiz kısadır. Ondan sonra bazı gazeteciler bozuluyor onlara dürzü dedim diye. Ama öylesin" diyerek tepkisini dile getirdi. Gergin olduğu için programa slow parçalarla başlayan Volkan Konak, gecede kendi şarkılarının yanı sıra Zeki Müren ve Neşet Ertaş'ın çalışmalarına da yer verdi.

Hande Yener Enerjisiyle Büyüledi

Her yıl çıkardığı albümleriyle zirvede kalmayı başaran, pop müziğin sevilen isimlerinden Hande Yener ise yine muhteşem bir geceye imza attı. 8 dansçısıyla birlikte sahne alan ve enerjisi her daim yüksek olan sanatçı, kendisini dinleyen hayranlarına temposu yüksek bir gece yaşattı.

Verdiği kilolarıyla dikkat çeken Hande Yener, dış görünüşü ve güzelliğiyle genç kızlara parmak ısırttı. Programına hareketli parçalarla başlayan Yener, zaman zaman kendisini dinlemeye gelenlerin masalarını dolaşarak, bazı şarkıcıların aksine neredeyse hayranlarının pek çoğuyla fotoğraf çektirip samimi bir atmosfer yarattı.

Yakında müzikle ilgili önemli ve büyük bir hayalini gerçekleştireceğini ifade eden Yener, “İnşallah onu da yapınca herkesi bir kez daha heyecanlandıracağım” diyerek sürprizin ne olduğunu şimdilik açıklamadı. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN