MAGAZİN -- 18 Mayıs 2016

Serkan Kaya Efes Royal Palace Resort'ta

Magazinizmir
Kaya, Menderes ilçesindeki Efes Royal Palace Resort'ta hayranlarıyla bir araya geldi.

Son zamanların en iyi çıkış yapan sanatçısı olarak şarkılarıyla Türkiye'nin gönlünde taht kuran Serkan Kaya, Efes Royal Palace Resort'da sahneye çıktı. Ünlü sanatçı, sahneye en sevilen 'Mesele' adlı parçasıyla çıktı. Serkan Kaya, kendisini alkış yağmuruna tutan konuklarına teşekkür ederek en sevilen parçalarını seslendirdi. Rüya gibi bir gece yaşatan ünlü sanatçı Kaya, hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Sahne aralarında konuklarıyla sohbet eden Serkan Kaya, sıcak ve samimi yaklaşımıyla konuklarından tam puan aldı. Kaya, hem eğlenceli hem de hüzünlü şarkılarıyla hayranlarına iki duyguyu bir arada tattırarak unutulmaz bir gece yaşattı.

Vokalistine Vokallik Yaptı

Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Serkan Kaya, sahneyi vokalisti olan şarkıcı Melda'ya bırakarak kısa bir ara verdi. Melda, konuklardan gelen istek parçaları seslendirdi. Ünlü sanatçı Serkan Kaya, verdiği kısa bir aradan sonra konser alanına geri döndüğünde vokalistinin şarkısını bölmeyerek ona vokallik yaptı.
Şarkılarıyla konuklarını coşturan Serkan Kaya, ''İndim dereye taş bulamadım'' adlı parçayı seslendirirken konukları sahneyi bastı. Sahnede konuklarıyla birlikte öz çekim yapan Kaya, konuklarıyla birlikte dans etti.

"Ramazan'da Sahne Almayacağım"

Konser öncesi gazetecilere demeç veren Serkan Kaya, kaldığı Efes Royal Palace'ı çok beğendiğini dile getirerek, ''Çok güzel bir otel, balkondan bir baktım, yani hiç böyle olacağını tahmin etmiyordum çok güzel bir otelmiş. Türkiye'nin birçok yerinde otellere gidiyoruz, konsere gidiyoruz, tatile gidiyoruz ama Özdere'de böyle bir otel olduğunu bilmiyordum. Tatilciler için reklam olsun diye söylemiyorum çok güzel bence ve aile ortamı olarak nezih bir yer. Turizm sektörüne böyle müşteri memnuniyetine önem veren bir otel sağladıkları için Sunis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ünal’a ve Sunis Grup Yönetim Kurulu Temsilcisi ve Ceo’su Murat Erdoğan’a çok teşekkür ederim. Gerçekten mükemmel bir yer. Bundan iki sene sonra eminim ki Sunis Efes Royal Palace, tatilcilerin vazgeçilmez adresi olacaktır. Bu aralar konserler nedeniyle çok yoğunuz, Ramazan geliyor. Ramazan'da mola veriyoruz. Zaten Ramazan'da sahne almadığım gibi 12 ayda 1 ay yani 11 ayın sultanında hem dinleniyoruz hem de Allah nasip ederse ibadetimizi yapıyoruz.'' dedi.

"Kimse Kimsenin Veliahtı Olamaz"

Ünlü sanatçı Serkan Kaya, gerek sesi gerek tarzıyla İbrahim Tatlıses'e benzetilmesinden dolayı şunları söyledi: ''Yok öyle bir şey. Kimse kimsenin veliahtı olamaz. İbrahim abi çok büyük bir üstadımız. Büyük bir ses dünyaca ünlü bir sestir. Biz ayrı bir lezzet, ayrı bir tadız ama evet konsept olarak ve tarz olarak benziyoruz."

Kızılay Yararına Konser

Ünlü sanatçı Serkan Kaya, Kızılay yararına Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda 6 bin kişilik konser verecek. Ayrıca, yeni albüm çalışması yaptığını ifade eden Kaya, Eylül-Ekim ayında yeni albümünü çıkaracağının müjdesini verdi. Kaya, albümle ilgili çalışmalarına devam ettiğini ifade etti.
Sabah saatlerinde Oya Aydoğan'ın vefat ettiğini öğrenen Serkan Kaya, ailesine başsağlığı dileyerek üzgün olduğunu ifade etti. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN