MAGAZİN -- 15 Mayıs 2018

Serenay Sarıkaya, Bella Hadid ve Alexander Wang Cannes'da Magnum X Alexander Wang Partisinde Bir Araya Geldi

Magazinizmir
Tutku ve hazzın markası Magnum, "Hazzı Ciddiye Al" kampanyası kutlamaları için dün gece, Alexander Wang’le birlikte Cannes’da muhteşem bir partiye ev sahipliği yaptı.

Magnum’un ustalık geleneği üzerine odaklanan partide, uluslararası süper model Bella Hadid ve tasarımcı Alexander Wang geceye damgasını vurdu. Baştan aşağı Alexander Wang tasarımı giyinen Bella, moda ve film dünyasının seçkin isimlerinin arasına karışırken dünyanın eniyi DJ’lerinin arasında yer alan DJ'lerin müzikleri yükseliyordu.

DJ Dorion, geceyi enerjik ve çağdaş birseçkiyle başlatırken, Simi Haze, gecenin atmosferini hareketlendirdi.

Magnum'un kutlamaları için ünlüCroisette'de ağırlanan özel konuklar, gün içinde de işbirliğinin bir parçası olarak sınırlı sayıda üretilen Magnum X Alexander Wang coolerbag ile tanıştılar.

Magnum'un tutkulu dünyasına adanmış bugece, beraberinde bir dizi Cannes Film Festivali partisini de resmen başlatmış oldu. Tallia Storm ve Vanessa White gibi ünlü isimler, Alexander Wang’ın işbirliği için özel olarak tasarlanmış ve Alexander Wang ve Bella Hadid tarafından oradahazırlanan özel soslu dondurmaların tadını çıkardılar.

Partide konuşan Bella Hadid, "Cannes'da Magnum ile göz kamaştırıcı bir gün vegece oldu. Bu kadar çok insanın kendiylebarışık olduğunu ve hazzı ciddiye aldığınıgörmek ve bunu arkadaşım Alexander'la birlikte kutlamak bana enerji veriyor" dedi.

Partide konuşan Alexander Wang de, “Bu partiye Cannes'da Magnum'la birlikte evsahipliği yapmak ve daha da ötesi, böylesiikonik bir çanta üzerinde işbirliği yapmakçok eğlenceliydi. Parti, zarif, lüks veeğlenceli - tam olarak Magnum'un temsilettiği gibi. Yeni Wang coolerbag’i paylaşarak ve üzerinde çalıştığımız filmi göstererek şu ana kadar heyecan verici bir gün geçirdik. Umarım herkes bu gecede mutlu olur ve hazzı gerçekten ciddiye alır.”
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN